vztah na dialku? pocit uzkosti

tuk

aj moj mi ma volat tak kukam na tel. furt bo hral niekde za oceanom celý vikend sme sa mohli iba prezvanat strasne cmuk lenka to s tými liekmi vravis ako on viem musim to vysadit ... inak ano vie to pomaha mi ce abych to vysadila no bojim sa ze sa mi ten pocit vrati totiz ja mala taku poruchu ze som nemohla prehltat bolo to strasne no som z toho vonku uz

lenka2

isto osud, tam si ho mala stretnut( najst) a tam ta cakal. kto by bol povedal ze mna s mojou laskou zoznami moj učitel dejepisu a to ani nevedel ze to tak dopadne. no my sme si hned padli do oka a stretavali a on sa nestacil divit:-)

tuk

tak to teda hej to zaujmave zoznamko a hadajte kde my na teletexte osud? nahoda? neviem ale dakujem za nu a my zorku a jarka :) joj mna tak tesi ze sme tak zalubene trapime sa ale zaroven baby mame take stastie ze mame takých verných muzov

lenka2

urcite s tymi liekmi skonci, zvyknes si potom brat lieky pri kazdom horsom obdobi zivota a to by nemuselo byt dobre potom neskor. budu mozno aj vacsie trapenia v zivote ako cakanie na lasocku ked budeme spolu.neboj je sice daleko ale aj dost blizko, predsa stale s tebou v tvojom srdiecku

tuk

no ninka akurat pisem ze si nas oputila piseme piseme baby sme tak uplne skoncit s tými liekmi nechcem si nicit telo

lenka2

mena pre deticky zatial nie:-) tym sa budem zabavat ked to bude aktualne:-)mozno by bol chlapcek po ockovi:-)

ninka no vela si zameskala my sme sa rozkecali:-)

lenka2

ked sme sa zoznamili on pracoval v BA ale inak pochadza z RK. zoznamili sme sa na jednej chate pred 2 rokmi. bola to skolska akcia z gympla.on bol ako mojho ucitela dejepisu kamarat a vlado- ten dejepisar robil kazdy rok chatu taku vyletnu v lete. mimo školy. tam sme boli ako kamosi a tam sme sa stretli. tak si predastav ako to vsetci riesili ze ja studentka a on kamarat mojho ucitela:-))