vztah na dialku? pocit uzkosti

lenka2

tabletky nech su radsej az krajne riesenie, posledne... vysad to radsej, lebo ak budes to brat teraz kym sa nic nedeje a musis sa len zmierit a vydrzat to ze je prec, ked bude daky problem nahodou sa nieco stane, tak potom sa celkom polozis.radsej opatrne. ved uz si v 3tiaju a to je 2,5 roka skoly kym skoncis to zvladnes

tuk

ja na humanitke mateja bela a ty? ja mam 22 a moj priatel inak jarko jooj milujem to meno :)a tie lieky fakt sa bojim ze mi bude zle mam kamaratov ale vsetci su spolu iba ja mam takýto vztah a moj priatel ma o 10r viac a vas baby? moj ma 32 :) ale rozumieme si

tuk

lenka maju sa brat pol roka a ja ich po 2 mes vysadzam asi moc riskujem dufam ze ma neklepne proste tocenie hlavy , zaludok proste des

ninaV

Ja chodim na VS do Ziliny,vlastne tu sme sa spoznali,aj on tu studoval,ked ja som maturovala on promoval,predtym par mesiacov sme sa poznali a odvtedy sme spolu.som 2r.

lenka 2

aj ja chodim do BB:-))
s tymi tabletkami radsej prestan, to bude len horsie. radsej bud stale medzi ludmi, kamaratmi a stale sa niecim zabavaj aby si na to co najmenej myslela a cas ti pojde rychlo. a na akej fakulte si?

tuk

moj je profesion.hokejista uzasný muz poznate to po 2 mes.nevidenia idem sa z neho zblaznit xi , vzdy sa dopredu tesim je to strasna vzacnost sme spolu skoro 3r najprv bol v nemecku cil francie a chodim tam za nim vdaka nemu aj cestujem :) no ale mame fajn muzov vidim ze vsetky 3 doverujeme im a oni nam

tuk

mna mrzi ze som presla na antidepresiva a cil mi je z nich zle mam odvykacku cmuk ja ho lubim velmi mi chýba ja chodim za nim cil idem 13 okt.na 2 týzdne parada tiez chodim na vs do bb a ty ? ja 3ti rok a ty?

ninaV

Lenocka musim sa to naucit verit,to viem,no aspon som uz zacala...snad dojdem do uspesneho konca..
TUK ten moj pracuje pre jednu firmu v Blave,3 az 4 dni je tam a potom lieta po svete,zaobera sa satelitnymi systemami..raz je na Sri Lanke,potom Kambodza,JAR,Kongo...uz si ani nepamatam kde to bol,len vzdy ked pride donesie notebook aj s mojimi rodicmi pozerame fotky..celkom dobre si rozumeju..teraz je v DR Congo,hlavne Azia a Afrika ,tam chodi, to mam este vzdy aj strach navyse aby nejaku malariu nechytil...ja za nim nemozem,ten cas co je vonku maka ako o zivot,ale ked je v Balve tak jasne za tem chodim.. A tvoj co robi?