vztah na dialku? pocit uzkosti

tuk

to mas pravdu to hej tam to ujde no mna stvu skusky ked stem byt s nim a musim sa ucit :) je uzasne sa vidiet po dlhej dobe ja vtedy saliem :) poznas to nie ?:)

lenka2

ten moj vyzera odo mna starsie a ja som popri nom iba ako mala babika:-)asi ma pritahuje na nom ta muznosť:-) sme spolu 2 roky a obec sa za ne nezmenil skor omladol:-) to asi popri mne:-)

tuk

a tiez sa mi stali zle prihody s mobilom tiez rada kukam do jeho ale tiez sa pohadame cez sms atd proste nekdy zbytocne ....chýba mi velmi

lenka 2

aj ja zajtra musim do skoly, pomaly som zbalena:) ale tesim sa lebo tam mam priatelov a tak je mi lahsie ked som s nimi a kecame a ideme von. asi by som bola na tom zle keby som bola niekde zavreta a len rozmyslala nad vsetkym moznym. takto je to lepsie a cas v skole leti 2x tak rychlo tak si ani nevsimneme a utecu nam tie rocky.

tuk

lenka ja 22 a on 32 ale vyzera na 25 je to take moje dieta typ chlapa ktoeho som hladala a kolko ste spolu 2r teda? a co robi v zahranici pisala si?

tuk

lenka na akej si fakulte ja zajtra do skoly zas, ninka doveruj mu to je jedine co nas vsetkých drzi nad vodou ak by ma oklamal koncim ako fakt milujem ho hrozne opisat sa neda

lenka2

ja som tam na pravnickej. moj priatel je tiez o 8 rokov starsi odo mna a dobre si rozumieme. a to je dolezite:-) ma 29 ja mam 21