vztah na dialku? pocit uzkosti

zuzka*

No vidim, ze niesom sama, ktora preziva vztah na dialku.Moj priatel uz viac ako pol roka jazdi na kamione a vidime sa raz niekedy dvakrat v mesiaci.Je to tazke a najtazsie bolo zvyknut si,lebo predtym sme boli kazdy den spolu.sme spolu uz viac ako 3 roky.Niekedy je to fakt tazke, najmä ta psychycka zataz, niekedy sa mi ani jest nechcem, celu noc preplacem alebo nespim a este k tomu vsetkemu problemy v robote a skola, takze mam niekedy toho dost a nema ma vtedy ani kto objat lebo mojko je daleko.ale viem preco to robi, aby sme mali peniazky na spolocne byvanie a mohli sme byt stale spolu, takze zijem s tejto predstavy, ze sa raz vezmeme, ked skoncim skolu a budeme mat dostatok financii na spolocny domcek.som rada, ze vznikla tato diskusia a vsetkym babam v podobnej situacii drzim palce, aby sme to vsetky vydrzali.

aduschka

Luci, hoci sme spolu skoro každý den, ani my sme sa ešte nepohádali.. No bojím sa, že to nevyjde.. ale som si povedala, že sa nebudem trápit... ostat chcem s ním určite, lebo viem, že mi za to stojí.. a ak ten hore chce, aby nám to vydržalo, tak to tak bude.. hoci to bude velmi tažké.. odvyknut si tak od neho..

luci

aj ja mam podobný vzťah. Môj priateľ je kamionista, celý mesiac je preč a potom príde na 2 týždne domov. Aspoň sme si potom vzácnejší, a verte tomu, že sme sa spolu ešte nepohádali. Proste to nestihneme za tie dva týždne. A to sme spolu už takmer 2 roky!

aduschka

ahojte..chodím s chlapcom 15 mesiacov, je futbalista.Dostal ponuku ist hrat do zahraničia.Povedala som mu, nech sa rozhodne, ako chce.. že mu bránit nebudem, lebo je to jeho velký sen.. hráva už od svojich 5 rokov a má 22r.
Myslíte si, že nám to može vydržat, ked sa budeme vidiet 3 krát do roka? doteraz sme boli stále spolu.. velmi sa toho bojim... máte niekto podobnú skúsenost.. prosím napíste mi.. dakujem vám.. aspon som sa zdoverila..

tuk

vies co tak pod na www.funny.sk tam kliknes na chat a zaregistruj sa bez prihlasenia len klikni na to nemusis nic vypisovat hodi ta do nejakej miestnosti napis tam ahoj a popiseme aj ja napisem ahoj lenka a poznas ma idem tam

lenka2

pri mori sme neboli nebol cas zatial, stale mal robotu. skor sme v lete chodili na vylety okolo BA. najviac na železnu studnicku a lesopark a tak..

lenka2

mam na azete. chces ist na chat, ja som tam este v zivote nechatovala:-)nebolo kedy ale skusit to mozeme. mam ist tam na pokec? len mi to ozrejmi ako na to, este nebolo kedy tam chattovat

lenka2

on pride domov je z RK. a ja chodim kazdy vikend domov, mam to blizko tak nie je problem. stretavame sa v RK. V BA som bola len cez prazdniny ked tam este robil. ja som si nasla brigadu a mohla som byt s nim stale. potom ako v auguste odisiel do nemecka, ja som sa vratila domov do RK.