Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Sex a zápal močových ciest

wanda.

sarin, ak sa chces toho vazne zbavit, napis mi na neznykvietok@gmail.com dam ti rady, neponukam ziadne vyrobky, len pisomnou formou poradim

sarin

Prechladnutie je vylucene, takisto prevadzkujem vsetky sposoby hygieny a vsetky nizsie opisane rady - okrem petrzlenovych zaparov to som neskusala. Zo zaciatku to bolo zufale sex - zapal - sex - zapal,... A po postupnom nasodzovani rozlicnych sposobov ochrany a hygieny a pitneho rezimu a proste neviem coho vsetkeho sa mi to podarilo vzdy oddialit na tri mesiace,... Po navsteve psychiatra - lebo mi z toho tatlane j.... som mala 9 mesiacov pokoj a teraz zas nejake nepokoje. Pricinou zapalov doterajsich boli vzdy coli a enteroccocus, no momentalne mam nejaku kvasinkovu infekciu v mocovych cestach -> to som este nemala... takze uvidime co dalej. Mimochodom prave sa nahovaram na jedno vysetrenie - akupresurne (alebo tak nejak) a ak mi to nepomoze tak ja uz neviem...

Minnie4

Sarin a tebe sa zapal objavi vzdy len po pohlavnom styku alebo sa ti to spusti aj z inych dovodov, akym byva napriklad prechladnutie...?

sarin

este mi napadlo, ze ... co tak zmierit sa s tym ako s menstruaciou? ... len keby som sa nebala ze to ohrozi plodnost... :/

sarin

no ja mam podobny problem uz 7 rokov s tym ze mocove zapaly su pravidelne kazde 3 mesiace.. Nolicin zabera perfektne. A za tych sedem rokov som mala jednu sedem mesacnu a jednu 9 mesacnu prestavku. Ku ktorym mi pomohol uroval biotic -> manosa je slabota :D asi... Ale mozem Vas potesit poznam jednu zenu ktorej sa podarilo z toho dostat... a to s laserovou operaciou mocoveho mechura kde jej oskrabali jazvy vzniknute zapalmi na ktorych sa zachytavaju e-coli a enteroccocus fecalis ci jak sa to pise... Bohuzial neviem ako by som sa k tej operacii mohla dostat... nemam take znamosti ako ta pani.

Mati

Uz som aj ja zufala. Kolikovite bolesti brucha, gynekologicke vysetrenia v poriadku, urologicke testy tiez. Ked idem na pohotovost prave ked mam tie bolesti brucha, najdu mi stopy krvi v moci alebo bakterie, ale ked idem na druhy den po bolestiach, tak nic... Liecia mi to antibiotikami, ale vzdy sa to vracia. A po styku so stalym partnerom sa to z casu na cas stava.. Aspon viem, ze v tom nie som sama.. Tak sa aj vy drzte.

dasta

Caute babky.Moze byt ze ked mi tak divne smrdi moc,co citim aj ja a vsimol si to uz aj priatel, ze mam zapal mocovych ciest?Mala by som ist za doktorkou, alebo mi mozte nieco poradit? Napiste mi aj mail:-)

Minnie4

RNG mne sa v moci nenachadza streptokok,ale e-coli.(tak na to 2krat denne ta manosa staci, ci?Ale len ako preventivne, nie akutne, lebo teraz ju tam nemam)..........V piatok som sa s priatelom po pol roku prvykrat milovala a zatial si musim zaklopat, ale je nedela vecer a este sa nic nedeje. No nerada by som sa predcasne radovala. Za toho pol roka som tiez podstupila vela rad, ktore sa kde komu osvedcili. Momentalne robim asi toto, teda ak by to niekomu malo pomoct. Pred a po som sa urcite isla osprchovat a velmi dolezite je tesne pred tym odskocit do kuchyne vypit pol litra vody, to potom spustite taky prud, ze sa tie bakterie jednoducho musia odplavit!!! :-))) Este aj neskor som si dala opat pol litra, aby som tie cesty este raz precistila. Viem je to otrava, ale take strasne to zas nie je:-)Umyla som sa intimnym antibakterialnym mydlom a aj priatel to urobil a pouzili sme aj lub. gel s tea tree obsahom, lebo ten ma vraj tiez antibakterialne ucinky. Uzivam druhu davku Uroval-Manosa( a ked som pred milovanim pila toho pol litra vody, tak som si vzala dve tabletky uroval-manosa.Myslim, ze je to urcite lepsie, ako si vziat tabletku antibiotika) + mesiac sa nasvedcujem bioptronovou lampou + probiotika + kapsule cesnaku. Toto je zatial moja kombinacia, ktoru dodrziavam, akurat, ze momentalne neviem co mi najviac pomohlo, pred cim ma aj mamina vystrihala, ze ked to budem kombinovat, tak uz ani nebudem vediet, ze co mi vlastne pomohlo.:-)))Ale myslim, ze ten Uroval. Inak jedla som aj tri mesiace Urowaxom, tak mozno pomohlo aj to. Tak velmi rada by som Vam poradila, ale dolezite je mat trpezlivos, ktora mne uz pomaly dochadzala.Inokedy sa mi ten zapal zatial neobjavil, len po styku. Mozno ani ja nemam este zdaleka vyhrate a zajtra Vam napisem, ze to je vsetko zas na ..., ale zatial sa citim dobre. Dufam, ze to nakoniec vsetko dobre dopadne, lebo si neviem predstavit, ze by to malo takto fungovat cely moj zivot. A prave pri takychto zivotnych skuskach zistujeme, ze ci ten kto Vam hovori, ze Vas lubi, tak ze to mysli naozaj vazne. Mam priatela tri roky, ale nikdy si nikoho nebudem vazit viac ako jeho, lebo na mna nikdy netlacil a vzdy som bola ja ta slabsia, ktora sa podcenovala a mozno aj uvazovala, ze to vzda, no on vzdy stal pri mne aj ked sme sa o tom vela nerozpravali, lebo vedel, ze mi to je neprijemne. No ale to som uz asi prilis odbocila. Vsetkym nam strasne drzim palceky a budeme bojovat.

joanie1

No antikoncepciu som pouzivala aj ja a vobec to nepomahalo a vlastne ani ked pouzivame kondom, tak to nepomaha...no co uz asi si v zivote neuzijeme sex:(

zuzana175

jaja-aj ja som skorpion.a vies co mame teraz v horoskope? ze si mame davat pozor na pohlavne choroby!!!tak pekne sa zdrziavaj,alebo pouzi kondom v najblizsej dobe.:)