Sex a zápal močových ciest

goccia

kupis ich normalne v lekarni, mam tu balenie 60 tabliet, stoji 16.55, je to taka biela flasticka s modrym uzaverom.

skusim ti sem skopirovat link
-odkaz odstránený-

a mozem potvrdit, ze po dlhych mesiacoch na antibiotikach toto bolo vykupenie, aj ked spociatku som ocakavala, ze to fungovat nebude, fakt to vsetko skoncilo zo dna na den po tom postupe, ktory som popisala

goccia

problem so zapalmi mocoveho mechura sposobene sexom vylieci, ak po kazdom styku pojdete hned na wc, potom si date 1 tabletku kanadskych brusnic a vypijete pol litra vody

spolahlive, uspech zaruceny, zapal uz sa nevrati

ale musia to byt kanadske brusnice, tie maju niekolkonasobne vyssiu koncentraciu ako ostatne brusnicove tabletky

nikola_88

majaaaaa: neviem ake silne mas bolesti, ale ja by som bola ochotna vypit cokolvek ak by som vedela ze to moze pomoct. skus sa premoct, naozaj to zabera. ved si predstav ze je to cesnakova polievka, to je v podstate to iste..

Ewka12

caute,mam len 25 a ten isty problem uz viac rokov,najprv zapaly mocoveho mechura,gynekologicke zapaly,jedno sa striedalo s druhym,dva krat kyretaz,mocove problemy mi presli az do zapalu obliciek, mala som ho 2x minuly rok,je to svinstvo.
na mocove problemy mi pomohlo:nosim stale tielko,okrem letnych horucav,nesedim na studenom,pred sexom aj po sexe sa vymocit,po toalete sa utierat smerom dozadu,brat vitaminy z brusnic nosntop,po sexe aj 2tabletky denne,beriem ich uz pol roka a odvtedy som nemala problem.od gynekologickych problemov mi pomohla kyretaz a kryo krcka maternice,mam konecne pokoj.kamaratky mi radili mat dieta,ze tym niekedy tieto problemy zmiznu.

petul

ahojte, tak vidim ze nie som sama ...u mna to trva uz 4 rok. Prvy rok to bola katastrofa, 3/4 roka som vkuse uzivala antibiotika a nic po 5 dnoch uzivania sa to vratilo spat...a dookola, zapal mocovych ciest, gynekologicky zapal, vytoky...raz prestalo jedno druhe zacalo, potom druhe skoncilo a prve zacalo.Tak ma obvodna lekarka poslala k imunologicke a ta zistila ze neliecim sennu nadchu a telo ma teda sliznice omnoho bujnejsie a preto sa na nu usadzaju rychlejsie bakterie...tak som zacala liecit sennu nadchu a mocove cesty Urovaxom. Rok bol pokoj ale po silnom zapale mocaka co ma postihlo v Grecku je to spät...Teraz mam nasadenu 90 dnovu davku urovaxomu, mala som antibiotika co sa sypu do vody na mocove cesty a 10 dni som uzivala tabletky...zatial je to OK...ale uprimne mam obavu ze po dalsom sexe to tu bude znova...Uprimne aj tesenie na sex sa utlmilo, ked si predstavim co ma po tom caka a uz ked zacitim co najmensi rezavy pocit pocas sexu...viem ze to tu je zas :-(

majaaaaa

prosiiiim pomozte mi... mne je z toho nevolno a ten cesnakovy caj nechce ist do mna... co mam robit? dakujem za kazdu radu

janekMY33

zacni pit zazvorovy caj.Zazvor kupis v tescu a nastruhas 5 dk a zalejes 0.5l vriacej vody a med uzivaj kazdy den aspon mesiac potom uvidis ak nezaberie vysad ak zaberie pokracuj

OLIVETT77

macicka203: kdeže, z jedného vrecka nemôžeš spraviť pol litra čaju, to by bolo príšerne silné..kľudne môžeš ten čaj piť 3 krát denne, ale na jednu šálku si dávaj len jednu čajovú lyžičku, vtedy je slabší, ale tým, že ho budeš piť 3 krát denne, budeš máť jeho účinok v tele stále..čiže by mal pomôcť..ja som vyskúšala a prešlo to..určite odporúčam ako čokoľvek iné..keď už ale nepomôže ani tento ´zázračný´ čaj, tak potom bude problém závažnejší..veľa šťastia :)

OLIVETT77

macicka203: kdeže, z jedného vrecka nemôžeš spraviť pol litra čaju, to by bolo príšerne silné..kľudne môžeš ten čaj piť 3 krát denne, ale na jednu šálku si dávaj len jednu čajovú lyžičku, vtedy je slabší, ale tým, že ho budeš piť 3 krát denne, budeš máť jeho účinok v tele stále..čiže by mal pomôcť..ja som vyskúšala a prešlo to..určite odporúčam ako čokoľvek iné..keď už ale nepomôže ani tento ´zázračný´ čaj, tak potom bude problém závažnejší..veľa šťastia :)