Sex a zápal močových ciest

llubka

majjca, dakujem, urcite vyskusam...mam pocit ze lieky to je len svinstvo, ktore zaberie na chvilu ale v konecnom dosledku nevylieci...cize odvtedy ziadny zapal? nebolo toho nahodou zmenou sex.partnera? ja som to pri predoslom nemavala, tak teraz neviem...moze byt ze si nevyhovujeme?? :) ja uz neviem, rozmyslam nad vsetkym moznym...

majjca

ja som po pohlavnom styku mavala tiez opakovane zapaly mocovych ciest + kvasinkove infekcie, nustale sa mi to opakovalo. Kupila som si aloe vera cistu stavu, odkedy to pijem, tak zapal mocovych ciest som nemala uz 3 roky a kvasinky velmi zriedkavo, ale neda sa ani porovnat s tym co so prezivala predtym. Nechcem tu robit reklamu, ale mne naozaj pomohlo toto, takze mi z toho vypliva asi to, ze clovek by si mal detoxikovat creva od vsetkych tych toxickych latok co tam ma....

llubka

Ahojte kocky...moje problemy sa zacali v maji. Mala som zapal pluc, neskor mi zistili Mycoplasma pneumoniae, v juli som si nasla noveho priatela, a vtedy sa to zacalo...po castejsom, vasnivejsom sexe mam na druhy den silny zapal...ATB Zinnat, Biseptol, Nolicin...pocas ich uzivania vsetko OK, po dobrati opat...plus beriem Urovaxom ale mam pocit ze nepomaha. Ziadny sex-ziadny problem. Mozno je to tou oslabenou imunitou a mozno aj tymi mykoplazmami, neviem. Doktori mam pocit ako keby ani nevedeli, resp.nemali zaujem pomoct. Somzufala, okrem toho, ze kaslem este stale 7.mesiac po zapale pluc, mam toto, Predtym som mala 4 roky priatela a nikdy nic taketo, prekonala som IMC ale pricinou nebol sex. Potom dlho nic a raz som to dostala po sexe s inym. Dlhsie som nemala priatela, a teraz sa to zacalo s tymto v juli, Dost ma to mrzi lebo ho milujem je super ale baby, samy dobre viete ze takto nemozeme mat plnohodnotny vztah. Sex-zapal-ATB chvilu pokoj a potom opat sex-zapal-ATB... Zacarovany kruh a mne uz z toho prepina, som psychicky na dne... Este ked tu citam kolke to mavate uz niekolko rokov, a ze nic nezabera, mam chut radsej vyskocit z okna, ako sa takto trapit. Ja sa trapim \"len\" 4 mesiace a som v depresiach, ze uz to nikdy nebude lepsie :( Napiste svoj nazor baby. Dakujem!

darkmother

baby urovaxom vam nedavali? mne to pomohlo. a vzdy okamzite po sexe na wc. nie ze by som sa toho uplne zbavila ale urcite lepsie raz za pol roka ako kazdy mesiac.

Lila1403

BREVITY...mne to robili...nemusíš sa toho vôbec bát,ibaže mne to nepomohlo..zákrok som mala minulý rok a nič sa nezmenilo...stále trpím zápalmi močových ciest...ale niektorým ženám to pomôže....ja už to mám také dosraté,že mne už asi nepomôže nič...

violaaaa

velmi dobry na zapaly mocovych ciest je caj z kapucinky vacsej,je to dobre dezinfeciens,kupujem si ho tuna -odkaz odstránený-

jolanas

velmi dobry na zapaly mocovych ciest je caj z kapucinky vacsej,je to dobre dezinfeciens,kupujem si ho tuna -odkaz odstránený-

Riso4

Čaute baby, trpím zápalom močového mechúra. Neviem či je to možné, ale vždy keď idem do bazéna alebo do vody sa kúpať, hneď sa prezlečem do suchého a utrem sa tak sa tá bolesť zvýrazní. Je možné, že nemôžem chodiť do vody? Pijem 2l vody denne, som teplo oblečený, pijem brusnicový čaj a všetko. Prosím o pomoc. Je možné, že mi škodí pobyt vo vode? Zápal som už raz mal a o týždeň sa mi vrátil. Ďakujem vopred.