Sex a zápal močových ciest

katuska18

Ahojte...Mám problem...dostala som rezaka ale je strasny...dala som si lieky ktore pouzivala moja sestra na rezaka a pomohli...ale asi v takom style ze pri cikani ma to uz neboli ani podobne veci...ale obcas ma pali posva tam kde priatel vnika a aj cela mocova trubica.... a ktomu som dostala este menstrulaciu....lieky beriem niekolko dni a furt mam taketo palenie...

majjca

Nie vsetky mikozy a kvasinkove ochorenia, + zapaly mocovych ciest sposobuje bakteria e- coli. mam to potvrdene od gynekologa, ze u zien so slabsou imunitou zapaly vyvolava oralny sex, kedze v slinach sa nachadza velke mnozstvo bakterii, ved skus prestudovat na nete...

darkdark

no ved ja som to pochopilA ako si to myslela preto sa cudujem. ja som z oralu nikdy zapal nemala. vzdy bola pricinou e-coli z hrubeho creva (neviem ktora presne), a to by bolo dost blbe aby mal v ustach :) Nie som lekar, ale som na 100% presvedcena o tom ze z oralu IMC nie je :D

majjca

Ale prosim Ta, ved ja som to myslela, tak, aby ten oralny sex nepraktizoval niekto na nej predsa...
Urcite budes chlap,ked mas taketo zmyslanie, ci? :o)

darkdark

llubka ja som to mala uplne rovnake, + kvasinky vzdy po ATB. urovaxom dober, mne pomohol, ale to zistis az po tom co ho vyuzivas. brala som ho 3 mesiace a potom este jeden cely mesiac. moj proces je ze po velkej sa osprchujem a poriadne sa vyumyvam, konecnik este aj trocha s prstom dovnutra. viem ze je to nechutne, ale nie vzdy sa pred sexom dda osprchovat.pijem vela vody a vzdy OKAMZITE po sexe vycikat. Ked to dodrziavam, IMC nemam. kedze zapal sposobuje e-coli z hrubeho creva, treba zabranit tomu, aby sa tam dostala.

llubka

ja som zatial mala len nechraneny, beriem antikoncepciu, takze neviem ako to je napr.s kondomom...ale predpokladam ze to nie je rozhodujuce (pokial mas samozrejme staleho partnera) lebo mne lekar povedal ze pri tom treni vznikaju trhlinky atd a zanesu sa ti tam bakterie (tvoje), este ked mas slabu imunitu tie mocove cesty sa nedokazu branit a zapal na svete!
majjca dakujem, vyskusam a verim tomu ze zabere...kupujes si to cez net alebo v nejakych specializovanych obchodoch? a pijes uplne kazdy den? koko toho pijes? :)

majjca

Nie, odvtedy som zapal nemala, ani partnera som nemusela menit, skus uvidis, mne to zabralo, tak vela stastia :o).