Sex a zápal močových ciest

L.

Ja mám zápal močových ciest a prednedávnom som mala pohlavný styk s priatelom a chcem sa opýtať či by mal ísť aj on na prehliadku.

Ivaaaa

Holky počujte, ja sa trápim s týmito problémamy už dlho, asi aj dva roky, buď zápal močových ciest, mechúra alebo gynekologické infekcie, nič poriadne nezaberá, ale už svitá na lepšie časy, prezradím Vám čo mi pomohlo, ale napíšte mi mail, ak máte záujem, nechcem robiť reklamu po nete :) mail : iva.rutt@gmail.com

ciankala

ahojte! ja mam zapal mocovych ciest. caste mocenie, palenie, bolesti v oblasti obliciek.. tak som isla k mojej obvodnej a nemusela som ist ani k urologovi a ta mi skontrolovala moc a zistila ze tam mam krv a leukocyty tak mi odmerali CRP co je taky zapalovy marker to bolo nastastie pod 8 inac by to bol zapal obliciek a musela by som ist do nemocnice.. takto to je len zapal mocovych cies.. dala mi antibiotika ( ciprinol ) a take brusnicove tabletky Uromax a pijem urologicky caj treba chodit vela na WC aby sa odplavovali tie bakterie a byt v teple .. hlavne ziadne hole krize baby :) tak vela stastia!!!

brevity

Ahojte, prečítala som si tu niekoľko strán vašich príspevkov, ale nikde sa mi nepodarilo objaviť môj problém. U urologa mi bolo cystoskopiou zistené že mám zápal na sliznici močového mechúra. Okrem častého nutkania na močenie a občasného pálenia nemám však žiadne iné príznaky. Veľké bolesti a pálenie však cítim pri pohlavnom styku. Gynekologička mi už urobila všetky možné testy a vyšetrenia a problémy rozhodne nie sú gynekologického rázu. Práve preto som sa odhodlala pre návštevu urológa kde mi bol zistený ten zápal a to v spodnej časti kde mechúr ústi do rúry. Bolesť pri styku by tomu aj zodpovedala, pretože najhoršie pálenie a bolesť cítim keď je priateľ najhlbšie (akoby mi na mechúr narážal). Sex je pre mňa utrpením a u lekárov sa už cítim ako hypochonder. Môžem urologovi 300x opakovať že najhoršie bolesti mám pri styku, tvári sa akoby to nemohlo súvisieť. Trápi ma však ďalšia vec. Pre odstránenie spomínaného zápalu mi odporučil zákrok, kedy sa pod narkózou poškodená sliznica mechúra vypaľuje, vraj zákrok podobný kyretáži. Nikde som k tomu nenašla žiadne informácie, nikto v mojom okolí sa s niečím takým nestretol a ja mám riadny strach. Nájde sa tu niekto, kto niečo podobné absolvoval? Niekto kto mi k tomu vie dať nejaké informácie? Nemôže mi taký zákrok viac uškodiť ako pomôcť? Už som naozaj zúfala, už som skúsila takmer všetko...