Sex a zápal močových ciest

kosatec

Mne na gynde robili ster na chlamýdie. Mala som hraničné hodnoty, ale kvôli tým zápalom som to preliečila antibiotikami. Kontrolný ster bol negatívny, takisto ako kontrola po roku. A problémy mám stále. akže v tom to nebude.

babika_ka

moze to byt priznak chlamydii pytaj sa na vysetrenie na toto ...lebo bezne sa to nerobi... povedz to svojej gyndacke

kosatec

Ahojte, mne teda na močové cesty nepomáha nič, okrem antibiotík. Ja ako dostanem pálenie, tak behom pár hodín mám v moči krv a tiež aj krvné zrazeniny. Minulý piatok som to pálenie skúšala liečiť urologickým čajom, brusnicami, teplom a nič nepomohlo, za chvíľu išli zo mňa kusy krvi. Takže som musela ísť na pohotovosť a antibiotiká mi zabrali v priebehu troch hodín. A to beriem na imunitu aj urovaxom od urológa. Teraz mi predpísal nejaké slabšie antibiotiká, ktoré si mám dať len po pohlavnom styku. že uvidíme, či to pomôže. Tak držím všetkým palce.

malvinka

Ahojte, skusala som tie koprove semena, sice som to varila s pivom namiesto vina, ale necitim ziadnu ulavu, asi to pre mna nefunguje..ale skusim si varit tie semienka len samotné. Aj vy to tak mate, ze doberiete lieky a citite zhorsenie? Neprijemnu bolest, ked sa zaplna mocovy mechur a ulavu citite len ked sa vymocite? Ja uz neviem ako si pomoct..drzte sa, papa.

Moruša

Malvínka, toto som pred pár rokmi mávala aj ja, raz mi pomohol urológ, raz gynekológ, vždy bohužiaľ iba na chvíľku. Po liečbe u doktorky Albertovej mi to prešlo. Našla som tu na ňu kontakt niekto písal, že k nej chodil s mykózami. Nebola to taká klasická liečba, ani antibiotiká ani vaginálne tabletky alebo čipky, boli to kvapky ktoré som užívala ústne. Ale pomohlo to. Ja som mala aj pliesne a silné pálenie a štípanie. V niektorých prípadoch to bolo až neznesiteľné, ledva som v robote obsedela. Potom raz zase strašné svrbenie, nikdy to nebolo presne to isté. Možno to bola iná baktéria, ale pamätám sa, že som mala aj e-coli, lenže to má veľa žien,keďže je to črevná baktéria a vchod do močovej rúry je veľmi blízko konečníka. Umývala som sa vždy niekoľkokrát denne, dávala som pozor aj na smer, akým sa po močení utieram, používala som vlhké vreckovky. Aj tak som ju dostala.

malvinka

Ahojte, takze ja som zatial nezohnala nikde tie koprove semienka, ale mam smiesnu historku. Pytala som si ich totiz v lekarni vo ZV a teta lekarnicka sa ma pyta, ze ci som o tom pocula niekde v TV, ze posledne dni vela ludi chodi k nim pytat tieto semienka, smiesne mi bolo. Ako keby som zhanala nejaku drogu. Docitala som sa, ze koprove semienka vyvolavaju menstruaciu, tak mozno aj preto je o to taky zaujem. Ja som inak niekedy zufala z tychto nasich problemov, moj urolog je uz zo mna nestastny, tri mesiace som brala Macmiror a E.coli sa stale objavuju v moci..akonahle som bez liekov, som hotova. Teraz beriem antibiotika a Urovaxom, ale obcas mam bolesti i tak, to je hroza. Neviem ake mame my baby s tymito problemami perspektivy do buducnosti, niekedy to vzdavam. Este sa vas chcem opytat na vas nazor, ci je podla vas nevhodne cievkovanie pre nas dievcata, ktorym sa infekty opakuju alebo je lepsie odovzdavat moc v skumavke, dik. Zelam pevne nervy.

Rika

Palip - vyse mesiaca sme pouzivali prezervativ a zapal mocovych ciest s rezakmi prisiel aj tak, v tom to asi nebude...

Rika

Malvinka, neznasam alkohol ale v tomto pripade mi nevadi. Aj dnes som sa nim vecer preliecovala a behom hodiny zabral. Vypila som napoj, zabalila do deky a na podbrusko teply termafor a rezak zmizol. Mozno ked sa vari s vodou a semiackami, pije horuci na 2x...? Uz som vyskusala vsetky zazracne recepty a tento jediny zabera... Ved vies ze ked sa toho rezania chces zbavit vypijes hocico. Vyskusaj - uvidis! A este pijem denne 2x 20 kvapiek Lichořeřišnice, (po slovensky Kapucinka ) z lekarne, brusnice mi nepomohli nikdy. Kazdemu zabera nieco ine.

malvínka

Rika a Teba nedrazdi alkohol? Ja sa mu vyhybam ako len mozem, velmi ma z neho boli mechur. Mozno skusim len tie koprove semiacka same osebe prevriet, diky za tip. Ja som skusala uz kadeco, sodu bikarbonu, cesnakovy, zazvorovy caj, bylinky od vymyslu sveta, ale na rezanie a E.coli je vsetko marne, mam pocit.