Piercing v pupku

zabicka1611

tinka toto sa robilo aj mne..aj sa mi zacala ta koza okola dako šupiť...nakoniec moje telo odmietlo uplne ten piercing...ja si ho chcem prepichnut zas len uvidim kedy...lebo uz mam sice zarasteny prepich ale chcem este počkat!!

tinka009

ahojte.....prosim poradte my....:((....mam pircing v pupku u 3krat....prvikrat to bolo velky omyl stale som ho dakde zatiahla a ignorovala som jeho hygienu....druhikrat...my vipadol...sam od seba ho telo zacalo vihadzovat...a teraz mam 3krat mam ho najdlhsie s tichto 3pokusov....mam ho snad iba 2tyzne ale celkom dobre sa to uz hojilo...davam na to protex,harmanceka teraz nedavno som davala svedske kvapky....sol uz neskusam skusala som v predchadzajucom pircingu a nepomohlo....co mam robit ked to mam jeden tyzden dobre potom zle....teraz sa my zahadne zacala zmencovat kozicka medzi gulickami a neprijemne ma to svrbi...pomozte my....DAKUJEM..

Girl

No na piercing si určite framikojin nedávajte, ŽIADNU MASŤ!!! To sa nemsie, lebo sa to hneď zapáli. Mýslím že najlepšia je alpa s klinčekami, normálne kúpite flašku alpy a dáte tam asi 20 klinčekov(korenie,nie kovové klince!) A s tým čistiť. Ja si tiež chcem dať pierc do bruška tak na jeseň nejako,asi v sespembri,až nebudú také horká. A PRíMORSKé PROSTREDIE tomu vraj prospieva,tak ako slaná morská voda má liečivé účinky. Bolesti sa nejako nebojím, už som mala dva krát jazyk prepichnutý,aj nos dva krát prepichnutý, a bolesť žiadna. Len treba poctivo vybrať kvalitný, a HLAVNE TITANOVÝ šperk, s titanom sa lepšie piercing hojí.

Tak vela štastia s piercigmi a ŽIADNE MASTIČKY! Ahojte :)

2nektarinka2

baby ja mam piersing 2 tyzdne v pupku a pohoda zatial nic ani nehnisa ani neboli pouzivam na to softasept N a mne to pomaha...

Ivka141

daj sinato solnyroztok prevar vodu daj dopol litra 4 lyžicky sovy nechaj tam piercing a tou vodickou si vycisti ranu mne topomohlo

ttinna

Daj si tam framikojin ten je najlepší ja som to tiež mala tak dlho hnisave.A umývaj si to antibakterialnim mydlom.

ttinna

Daj si tam framikojin ten je najlepší ja som to tiež mala tak dlho hnisave.A umývaj si to antibakterialnim mydlom.

pierrc

cafko,,,cem sa opytat ze po kolkych mesiacoch si mozem vymenit piercing v pupku za iny....mam ho..cca...3-4 mesiace..mozem ho uz vymenit??????hmmm
odpiste...plllski,,,:D:D:D:D:Ddakujem..papaa...