Piercing v pupku

lulka:-*

ajojte no takže mam piercing v pupčeku asi 2dni. Možem vás uistiť že to vôbec nebolí teda aspoň mńa to nebolí. Hýbem si s ním a dezinfikujem SOFTASEPT N. A zatial som spokojná takže odporúčam dať si ho tam:-)

nikolalokin

Ahojte baby, dala som si piercing do pupka ale strasne som sa bal, nakolko som citala vselijake fora a podobne, kde to dievcata opisovali ako neskutocnu bolest. Chcelka som si to dat umrtvit, ale piercer mi pov edal jednu vec\\\"ak vam to budeme umrtvovat, ihla ide hlboko do pupka, a to boli a stipe\\\" tak som si to nechala urobit bez. Mozem vas vsetkych uistit, ze bolest nebola ziadna, nakolko, ked vam zovrie na pupku kozu tymi kliestikmi, akoby by vam to lokalne umrtvil, takze mozem s cistym svedomim prehlasit, ze to neboli vobec, akurat pri vpichu pocitite maly tlak, to je vsetko. Co sa tyka neprijemnej tekutiny, je to rozne. V zavislosto od sperku sa hoji aj ranka, napriklad skor sa hoji pri titanovej nausnici ako pri chirurgickej oceli, ak si aj obe porovnate je chirurgicka tazsia, takze titan je aj pohodlnejsi. Hn is je zlty alebo zelenozlta tekutina, ak vam vyteka len tak tekutinka, spinavobiela, alebo cira, je to tekutina, ktoru vylucuje telo, lebo sa brani cudziemu predmetu, takze len cistgit antibakterialnym mydlom a solnym roztokom /sprej do nosa s morskou solou/, ktory kupite v lekarne, a danu tekutinku ocistit okolo vpichu a sperku vatovou tycinkou.

ludina

no zenske ja vam poviem takto ja som nebola u ziadneho profesionala ale normalne u chirga v nemocnici tam ma to vyslo strasne lacno a este mi to aj umrtvil...pohodicka vsetko lenze viete bol to stary pan a zrejme asi nevdel ako sato rboi alebo co lebo mi ho nedal do riadnnejk hrubky svina ako bolest po usrcitej dobe a normalne on mi sam z toho pupka vyrastol..no hnus...ale idem do toho znova ale uz len ku profesionalovi

2nektarinka2

zuzu ahoj no vies mne vsetci vraveli ze nemam si to davat pred letom ani cez leto bo sa nemozem kupat ani nic..mam piers 3 tyzdne a zatial mi to nehnisalo ani nic... akoze niekoho to boli dost niekoho malo niekoho vobec napr mna to bolelo ale ta 5 sekundova bolest sa vydrzat da..

ZuZu :)

no caute ... ja by som tiez chcela pierc do pupku , ale bojim sa :( a chcem sa poradt ze ci si to mam davat v lete ... a boli to moc ? :( ja sa fakt bojim ... uz si niekedy sama leziem na nervy ... co mam robit ? :(

2nektarinka2

biba12 urcite to hnisa aj viacerym holkam no na stastie to nie je moj pripad..ja mam piers v pupku uz mesiac a zatial nic len trosku cervene som to mala prvy tyzden teraz pohoda.pouzivam na to softasept N...

biba12

ahojte, mam pierc v brusku uz tyzden...ale stale hnisa a je moc cerveny...skusam solny roztok,dezinfikuje vodickou a mam aj anitbakterialne mydlo...prestane to??bojim sa...nechcem si dokazit brusko :( povedzte ze v tom ne som sama...