Piercing v pupku

LaDy.S

Ahojtee...tiež si chcem dat piercing do pupku ..mam len 13 rokov ..čo mi nevadí..Kamoška mi povedala..že ked si dám piercing cez leto..nemala by osm sa opalovat..ale myslím že to je blbost..alebo? ..a čo mi naozaj pomôže ked mi začne pupok hnisať? ...dakujeeem..

SAXANA13

mám trošku drahší, ale zaručene overený recept ako dosiahnuť, aby sa piercing zahojil :D - dovolenka pri mori, najideálnješie 2 týždne :)
piercing v pupku sa mi nechcel zahojiť dobré tri roky, hnisanie a všetko okolo toho, už som bola zúfalá...
slnko a slaná morská voda je naozaj liek na všetko :)

zabicka1611

dada - to je kravina ze sa nemozes kupat...mozes..v pohode..len bez peny do kupela a umyvat len mydlom, najlepsie antibakterialnym!!! a ak mozem poradit tak si do kupela davaj sol..paradne ta to uvolni a piercing sa ti tym aj cisti :))

123 dada

Ahoj Kajuska.O 2 dni si nemozes dat dole.musis to mat aspon mesiac a aj k tomu sa nemozes kupat len sprchovat a cistit si to kazdy den.pa

kajusa3310

Cawte zajtra si chcem dat pearsing ale rodicia o tom nevedia a keby nahodou som si ho chcela dat dole o 2 dni da sa to?

zabicka1611

nooo niki moja zlata...o to sa treba starat..to ze ti to napuchlo je znamka toho, ze sa ti tam dostala infekcia....musis to cistit 3 x denne co je teda minimum...a nezanedbavaj to lebo to potom moze dopadnut aj horsie!!

nikuskaa221

ahojte baby prosim vas porad te mi co mam robit mam piersing tyzden a ked som si to dala robit tak vobec ma to nebolelo ale asi za takych 5dni ma zacalo bolet okolo hornrj gulicky a medzi tymi gulickamy mi to napuchlo a mam to take tvdsie prosim vas poradte mi co stym mam robit co si na to mam dat...dakujem prosim odpiste mi na nikuskaa221@azet.sk prosim poradte mi

tinka009

zabicka1611.....mno sak hej ale vies ja ho uz mam 3x....podla mna ked raz telo neprime tak uz neprime vobec uvidis urobi sa ti to aj na druhy krat....:(((skoda mno asi nesme sudene mat pircing...ale preco???:((