Piercing v pupku

NiaBO

takže čauko baby čitala som celé resp. všetk príspevky ktoré sú tu na tomto blogu a nad niektorýmy sa treba vážne len zasmiať heeh jednoducho slaná voda slnko to absolútne nie!!!jedine antibakteriílne mdlo umývat každý den aj 2 krát a hned na to spiritus to najdete v lekárni vám to namiešaju stojí to asi cca 2 eura 50 ml :) vyštípe a prejde pupček pekne zahojený nebudú chrastičky no proste pekný bude verte mi naozaj cauko

Domushka

Monicka.....s tooho si nic nerob ak to este nevies pierrcing v pupku sa hoji dva a por goka ....taq to je normalne=D

xixixixi

ahojte idem si dat piercing do pupku ale neviem ze ci si mam dat piercing z titanu abo ocele abo z chiru.ocele..prosim poradte mi ktora je najlepsia..

Natty :)

Ahojte chcela by som sa opytat ze za aku dobu sa mi zahoji dierka ak si pierc z pupka vytiahnem ..lebo som si vsimla ze mi ho prepichli nakrivo =( a to som si ho davala robit v normalnom studiu =( ...a rozmyslam teraz ze si to dam prepichnut na druhykrat , len sa bojim ze to nemusi znovu vyjst a takisto sa bojim tej bolesti ..lebo som pocula ze na druhykrat to dost boli ...poradte pls =)) diki ....rohhy@azet.sk

looool

2nektarinka2........ahaa a kde si sito dala robit v pinku?? a boleloto moc....lebo oco si pojde dat tatto a mama konecne dovolila ze si to mozem dat tak a kolko to stoji??? a tam mi daju pierc?