Piercing v pupku

AncurQaaa

moje zlateee ja mam piercing v pupku asi 2tyzdne a uz je zahojeny a davala som si nanho Framikoin tak co tu spietate ze ziadne maste Framikoin je najlepsi a umivala som si ho antibakterialnym mydlom a uz je zahojeny dokonca som si ho uz aj vimanile za druhy takze moje :) Framikoin mi zahojil piercing v pupku za dva tyzdne cize nie za mesiac ze pol roka za rok ale za dva tyzdne Framikoin a anti. mydlo naozaj

dora.doris

Ahojte, chcela by som si dat piercing do pupku, nevedeli by ste mi poradit nejake dobre studio v Bratislave? Diki moc, papa

zabicka1611

potvrdzujem...ja som mala pierc a momentalne som tehotna,mne tam ostala jazvicka....mozem povedat ze gynekolog nerad vidi ze to kočky nosia lebo predsa len je na tom cosi pravdy...vraj ked sa pichne moc hlboko niečo sa tam može poškodit a može sa stať že sa bude v tehotenstve zle vyvijať pupočna šnura!!! čo je teda dosť dôležite!!!! ale vravel že sa to tyka takych tych vypuklych pupkov...tak ja neviem...inak pred tymto varoval moju segru piercer...lebo ona taky pupok ma a radsej si to nedala!! ale podla mna je celkovo piercing somarina...casom to omrzi kazdeho a ked s tym budete mat pri hojeny problemy...mozte si to aj oblecenim vytrhnut alebo moze sam od seba vyrast...tak potom to kazdeho prejde!! nie je to sranda!!!

2nektarinka2

Hej v pinku som si to dala...Stalo ma to 13 eur prepich a 20 nausnica..tak ale nausnicu si mozes kupit aj inde ak zozenies lacnejsiu co urcite zozenies.A ja som asi citlivka mna to bolelo...

looool

criss.........nist neni na tom pravdi je to uplna blbost ze nemozes mat deti a aj tak este som nevidelela a ani nepoznam aj takto co si pisem zeby neaka baba co ma pierc nemohla mat deti a ja mam pierc deti mozem mat

pepa9314

ale aj tak vas nechapem naco umrtvovat sak to ani necitit kedvam to prepichuju keby to mne nepovedali tak ani o tom neiem je to uplne v poho da sa to vydrzat :) tak len do toho:D