HPV

Príspevok v téme: HPV
zhrozena

Az sa trasiem od placu, je mi strasne, akurat dosli vysledky z mojho pap testu a zistili, ze som bola vystavena virusu HPV. Okrem manzela a panica som nemala nikoho. Trapi ma obcasne svrbenie a palenie posvy. Co robit? Ako som sa mohla nakazit? Dostanem rakovinu? Vraj o rok mam prist na pap test zase...Mozeme sa s muzom este milovat? Treba pouzit kondom? Je mi priserne, paneboze, toto som necakala. Co povedat muzovi? Musi ist na vysetrenie aj on? Ma to on?

baku

zhrozena urcite nanho za to nekric.. iste ta miluje a keby bol tusil chranil by ta ako by len vedel.. vo svojej podstate za to nemoze.. je to vo svete.. aj HIV na nas prislo z opic z Afriky.. pri kontakte s opicim masom a krvou.. bud jedenim, alebo.. a HIV mutuje brutalne a stale sa meni.. ziadny clovek nema rovnaky HIV s inymi a aj ten sa mu pocas zivota nejak meni a mutuje.. preto sa to neda liecit.. tento svet ide dole vodou..

marisssa

mne sa zdalo, ze ten moj je mierne mimo z toho, ze co ak aj on to ma, ze som ho nakazila a taak.aspon si to myslim, lebo reagoval tak zvlastne.dala som mu precitat vsetky moje stiahnute info o tomto,az mu do placu bolo.sa zlakol, co bude so mnou..

damian

Nestiham pisat do tejto temy. Pocujte, ci spite s jednym muzom, ci s desiatimi alebo so ziadnym, kvasinky budu aj tak. Kvasinky sa buduju v crevnom trakte a mnozia sa dalej. A nie su sposobene chlapmi. Hovorime tu o kyslosti organizmu (Ph) a strave.

marisssa

no moj mal dve predo mnou v posteli.ale clovek nikdy nevie.
ake mam typy?netusiim. doktor mi nic blizsie nepovedal o mojich vysledkoch,ale asi to nebude nic hrozne,inak by sa vyjadril.

zhrozena

baby, manzel volal z roboty, len tak, ako sa mam...Ja som mu odpovedala mierne nastvane, dufam, ze si to nevsimol, ja mu nechcem za to vynadat, ci co...Len sa bojim toho hpv a som strasne nahnevana zaroven:((( On bude urcite z toho nestastny, ze ma mozno on nakazil a tak...

baku

ani nevrav.. vsetko to schytavame.. a pritom vobec nemusis zit promiskuitne aby si sa nakazila trebars aj HIV.. mozes byt aj panna a natrafit na toho "praveho" .. muzi si taketo veci nepripustaju.. to len my sa toho bojime.. oni zvacsa nemaju ani poznatky - cest vynimkam a vobec to neriesia ze by sa mohli nakazit.. a to ze by nahodou nakazili niekoho ineho.. ts..

zhrozena

Ale je to dost nechutne, takto si to od tych chlapov zliznut...Vsetky zeny by mali ist na pap raz rocne a potom racit svojmu sex. partnerovi aj povedat, ze to maju, aby sa potom pol mesta nenakazilo...