HPV

Príspevok v téme: HPV
zhrozena

Az sa trasiem od placu, je mi strasne, akurat dosli vysledky z mojho pap testu a zistili, ze som bola vystavena virusu HPV. Okrem manzela a panica som nemala nikoho. Trapi ma obcasne svrbenie a palenie posvy. Co robit? Ako som sa mohla nakazit? Dostanem rakovinu? Vraj o rok mam prist na pap test zase...Mozeme sa s muzom este milovat? Treba pouzit kondom? Je mi priserne, paneboze, toto som necakala. Co povedat muzovi? Musi ist na vysetrenie aj on? Ma to on?

zhrozena

RNG, dakujem ti za upokojujuce slova. Moje decko nebude v zivote sexovat:) Alebo len s panicom a potom treba pri nom aj ostat, lebo kedze chlapom sa taketo vysetrenia nerobia, moze to mat teoreticky kazdy chlap, ktory uz spal s nepannou...Asi by som nemala mat typ 16 a 18, ked mam prist na kontrolu az o rok, vsak?

baku

zhrozena, fajcis cigarety? tie znizuju hladinu prirodzenych antioxidantov v tele.. takze ak ano radim kazdej hned prestat.. mam pravdu RNG ?

zhrozena

marisssa, povedala som mu (okrem ineho), ze je to sexualne prenosna choroba a ma ju vysoke percento muzov a nevedia o tom. Tak asi hej.
baku, vies, ja neverim tomu, ze sa taketo choroby daju chytit na plavarni, tak ako chlamydie...Gynekolo vravel, ze hej, da sa to chytit zo zachodu. Ked si tam mala sex...Vies. Fnuk.

RNG

nepanikarcte, skoro 1/4 ludi zomiera na rakoviny a z toho lem malicke percento je na rakovinu krcka maternice. 10 krat tolko je na rakovinu prs.
Berte antiviralne doplnky a silne antioxidanty a znizite si moznost aj inych rakovin, ktore su pravdepodobne tiez podmienene aspon ciastocne nasimi vlastnymi virusami.A zrejme HPV medzi nich uz viacmenej patri, ako herpes simplex a EBV tiez citomegalovirus u mnohych.

baku

zhrozena neboj sa spolu to zvladnete,, udrzujte si imunitu, nie len ty ale aj on.. zite zdravo.. milujte sa.. pravidelne chodievaj na kontroly.. nic take sa zatial nedeje.. moja kamka je panna.. a ma prekarcinozne stadium rakoviny maternice.. teda nie je to zatial zhubne ale moze sa stat.. a to je fakt panna, nic s chlapom nikdy nemala ani petting.. hpv sa da dostat aj na plavarni.. z uteraku napr.. je to aj o hygiene.. rozmyslala si aj nad tym ?

zhrozena

Stale tomu nemozem uverit, normalne sa trasiem, nikto nevie, kto koho nakazil alebo kedy...Manzel vsak vie, ze som mala pred nim panica, chudak, teraz sa bude trapit v robote este dve hodiny. On je velmi dobry,velmi ma lubi.

marisssa

zhrozena--presne aj moj priatel sa velmi o mna bal..vsetko mu o hpv povedz a hlavne ho upokoj,ze to nastastie nie je take vazne..

zhrozena

Hovorila som s manzelom, volal zase, ci je vsetko v poriadku, lebo na mojom hlase hned spoznal, ze sa cosi deje. Povedala som mu to. On ostal dlho ticho, o hpv este ani nepocul, ale povedal, ze mam vyckat, ze coskoro uz dojde z roboty a porozpravame sa. zachoval sa velmi pekne. Boji sa o mna. Urcite teraz mysli na to, ze ma nakazil...A ozaj sme si tych 5 rokov boli verni.