HPV

Príspevok v téme: HPV
zhrozena

Az sa trasiem od placu, je mi strasne, akurat dosli vysledky z mojho pap testu a zistili, ze som bola vystavena virusu HPV. Okrem manzela a panica som nemala nikoho. Trapi ma obcasne svrbenie a palenie posvy. Co robit? Ako som sa mohla nakazit? Dostanem rakovinu? Vraj o rok mam prist na pap test zase...Mozeme sa s muzom este milovat? Treba pouzit kondom? Je mi priserne, paneboze, toto som necakala. Co povedat muzovi? Musi ist na vysetrenie aj on? Ma to on?

baku

ten moj ma na penise na kozi z vonkajsej strany taku bielu bodku.. taku spicatu a vytlacit sa to neda.. co to moze byt?

zhrozena

marisssa, ved o to bohuzial ide:(( Ze chlap aj ide na testovanie pohlavnych chorob, ale hpv testy sa mu nerobia...O muzovi viem, ze mal pannu a potom este tri dalsie partnerky (teda co ja viem), s ktorymi spal samozrejme bez kondomu (ved ako inak, vsak?:( Boli to ale dlhodobejsie partnerky). ked som sa ho pytala na jednonocovky, nevyjadril sa k tomu, ale nez sme spolu zacali, mal robene testy na pohlavne choroby.

marisssa

zhrozena--- no mne robili tiez normalen pap ster a potom z toho vysetrenie na hpv, ved to by sa malo robit automaticky, nie len ked sa doktorke nieco nevidi..

marisssa

baku--- no nad tym som nepremyslala, tak ale hadam vies, co robis a s kym spis!
aj ked nie kazdy sa ti hned pochvali, s kolkymi sa vyspal.
je to vsetko take tazke a zlozite

zhrozena

marisssa, stale neviem, ci mi len robili pap ster a potom sa im nieco nezdalo, tak testovali aj na hpv, alebo robili zvlast test na hpv...Neviem, cakam, ze mi doktorka zavola, nechala som jej odkaz, su dnes asi zaneprazdneni, ale chcem vediet viac, ake mam typy virusu a tak.

marisssa

zhrozena--- ja som si stiahla rozne info o hpv a strcila som to pod nos mojej 17rocnej sestre,nech si dopredu uvedomi, co spravi..
ja tiez lutujem niektore svoje ciny, lebo som si to urcite sposobila len mojou hlupostou, preto sa snazim ju branit pred tym..
no a aj ten indonal je z usa..

baku

fakt az 3 mesiace? sila.. a co ked vysledok bude negativny a ty to pocas tych troch mesiacov schytas a ani nebudes vediet.. a ako sa to vlastne zvrhava na rakovinu ?