NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO

Príspevok v téme: NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO
damian

- Ľudské telo pozostáva z asi 75% vody (H2O) a pre svoje správne fungovanie potrebuje 2 až 2 a pol litra (dospelé osoby) čistej, neminerálnej, nebublinkovej vody denne
- Koľko čistej vody vypijete denne vy???

- Smäd je znakom už pokročilého a vážneho dehydrovania organizmu!

- Všetky iné nápoje mimo vody sú diuretiká (močopudné), ktoré dehydrujú telo

- Zvieretám dávame čistú VODU

- Kvetom a ostatným rastlinám dávame čistú VODU

- Seba (že vraj Homo sapiens) nalievame dehydrujúcimi kávami a čajmi, pliesňotvornými mliekami, alkoholom, kyselinami, konzervátmi, bielym cukrom a jedovatámi sladidlami nadopovanými nápojmi, počnúc Coca-Colou, (ne)končiac konzervovanými džúsmi

- Potom nariekame, lebo trpíme rôznymi bolesťami, žalúdočno-črevnými ťažkosťami, artridami, depresiami (a inými psychickými poruchami a tzv. stareckými chorobami), migrénami, alergiami, astmou, kožnými problémami, zničenou imunitou, zápchami, zvýšeným cholesterolom, krvným tlakom (a inými srdcovo-cievnými ochoreniami), mŕtvicami (porážkami, ak chcete), cukrovkami, poruchami správania (hlavne u detí, napr. ADHD), obezitou, hlúpo nazývanými ‘autoimúnnymi‘ ochoreniami, hormonálnymi poruchami, osteoporózou, poruchami zraku, žlčníkovými a obličkovými kameňmi a ochoreniami, plesňami (ktoré spôsobujú a podporujú mnohé iné ochorenia) v neposlednom rade rakovinami atď.

- Chronicky dehydrovanému organizmu môže trvať aj 3 mesiace, pokiaľ sa znova zavodní (samozrejme za predpokladu, že budete piť adekvátne množstvo vody), keďže vaše rokmi dehydrované bunky nie sú schopné prijímať a udržať vodu a potrebuju čas na OPRAVU.

- Váš múdry a farmaceuticky študovaný lekár sa vám pravdepodobne vysmeje, keď mu o týchto veciach poviete.

- Avšak, nesnažte sa mi nahovoriť, že po čase (alebo i veľmi rýchlo) adekvátneho prijmu vody nepocítite na sebe zmenu! (Odkedy sme ja a moja polovička začali piť vodičku, ja nemám bolesti chrba a hlavy, vidím lepšie, ziedkavo máme nádchy, moja polovička nemala už vyše roka migrény a problémy s močením a napriek tomu, že 8 rokov nemohla raňajkovať, teraz pekne papká.)

- Bežte a hneď si dajte dva poháre vody!!! Na zdravie!!!

zdroj: BADATEL.SK

rencaa

agina, to je sucast detoxikacie. kto pije malo, je paradoxne napuchnuty. a to som teda bola riadne, teraz,a ko vravi damian, akoby sa vsetky bunky v tele dostavali do rovnovahy, napriek tomu, ze som tolko schudla, pokozka sa mi zlepsila, mam ju hladsiu, napnutejsiu ;)

[zruseny12]

ja som to citala,ale v inom casopise,ale ono to tak koluje raz to pisu v jednom casopise potom v inom,ze nie je dobre nepit vodu,ale nie je dobre ani velmi vela pit a hlavne aj naraz odrazu...tam to rozpisovali preco nie je to dobre...

rencaa

toho syra nie je vela, je tam kvoli vapniku, to len na dusenu zeleninu trochu nastruhany. a este vela cibule a cesnaku pri priprave zeleniny, olivovy olej alebo obycajne maslo. tuk je potrebny pre vitaminy v nom rozpustne A, D, E... a tie jedla, su super rychlo pripravene, cca 20 minut a dokonca mi z taniera odjedaju aj deti :o))
teraz ako som si zvykla uz pit pravidelne, vratila sa mi prirodzena schopnost citit smad a ked zabudnem, ozve sa smad uz sam ;)

agina

Inak mesiac dozadu alebo mozno aj dlhsie pisali v casopise Zivot, ze vypit denne 3-4 l nie je dobre.Uz si to celkom nepamatam, co vsetko tam pisali, citali ste to este niekto??? Viem, ze jednou z pricin bolo to,ze to strasne zatazuje oblicky.

damian

Rencaa, gratulujem! 5 tyzdnov a takmer 7 kil. Len ten SYR tam nie moc sedi. Pozor na syr, je 10 x horsi ako kravske mlieko.

rencaa

cafte! ja som sa naucila pit vodu ako tava pri detoxikacnom programe, ktory dodrziavam 5. tyzden. fakt, naucit sa pit vodu pravidelne a celkovo 3-4l za den, bolo najtazsie, ovela jednoduchsie bolo zriect sa masa. teraz uz jem ryby a hydinu, ale aj vela dusenej alebo surovej zeleniny, ovocie, syr, jogurty.
podarilo sa mi tak schudnut 6,5kg, ale co je ovela cennejsie, ze sa citim vyborne, mam plno energie :))

damian

Ano, aj pohanka je draha. Pred rokmi bola velmi lacna a papali u len chudobni, povazovala sa za jedlo chudobnych. Teraz, ked sa zistili jej ucinky, nemoze si ju dovolit hocikto.

agina

Najzdravsia kava je neprazena a ma zelenu farbu, nieco ako zeleny caj a tiez obsahuje vela flavonoidov, alkaloidov a antioxidantov.Ibaze taka kava je priserne draha.