NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO

Príspevok v téme: NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO
damian

- Ľudské telo pozostáva z asi 75% vody (H2O) a pre svoje správne fungovanie potrebuje 2 až 2 a pol litra (dospelé osoby) čistej, neminerálnej, nebublinkovej vody denne
- Koľko čistej vody vypijete denne vy???

- Smäd je znakom už pokročilého a vážneho dehydrovania organizmu!

- Všetky iné nápoje mimo vody sú diuretiká (močopudné), ktoré dehydrujú telo

- Zvieretám dávame čistú VODU

- Kvetom a ostatným rastlinám dávame čistú VODU

- Seba (že vraj Homo sapiens) nalievame dehydrujúcimi kávami a čajmi, pliesňotvornými mliekami, alkoholom, kyselinami, konzervátmi, bielym cukrom a jedovatámi sladidlami nadopovanými nápojmi, počnúc Coca-Colou, (ne)končiac konzervovanými džúsmi

- Potom nariekame, lebo trpíme rôznymi bolesťami, žalúdočno-črevnými ťažkosťami, artridami, depresiami (a inými psychickými poruchami a tzv. stareckými chorobami), migrénami, alergiami, astmou, kožnými problémami, zničenou imunitou, zápchami, zvýšeným cholesterolom, krvným tlakom (a inými srdcovo-cievnými ochoreniami), mŕtvicami (porážkami, ak chcete), cukrovkami, poruchami správania (hlavne u detí, napr. ADHD), obezitou, hlúpo nazývanými ‘autoimúnnymi‘ ochoreniami, hormonálnymi poruchami, osteoporózou, poruchami zraku, žlčníkovými a obličkovými kameňmi a ochoreniami, plesňami (ktoré spôsobujú a podporujú mnohé iné ochorenia) v neposlednom rade rakovinami atď.

- Chronicky dehydrovanému organizmu môže trvať aj 3 mesiace, pokiaľ sa znova zavodní (samozrejme za predpokladu, že budete piť adekvátne množstvo vody), keďže vaše rokmi dehydrované bunky nie sú schopné prijímať a udržať vodu a potrebuju čas na OPRAVU.

- Váš múdry a farmaceuticky študovaný lekár sa vám pravdepodobne vysmeje, keď mu o týchto veciach poviete.

- Avšak, nesnažte sa mi nahovoriť, že po čase (alebo i veľmi rýchlo) adekvátneho prijmu vody nepocítite na sebe zmenu! (Odkedy sme ja a moja polovička začali piť vodičku, ja nemám bolesti chrba a hlavy, vidím lepšie, ziedkavo máme nádchy, moja polovička nemala už vyše roka migrény a problémy s močením a napriek tomu, že 8 rokov nemohla raňajkovať, teraz pekne papká.)

- Bežte a hneď si dajte dva poháre vody!!! Na zdravie!!!

zdroj: BADATEL.SK

kamoska

cely zivot pijem iba cistu vodu, nikdy mi nechutilo nic ine a napriek tomu mam milion chorob....voda nie je vseliek

damian

Aginka, samozrejme, kazda voda obsahuje iste mnozstvo latok, vratane mineralov. Ale pise sa o tom, ze mineralky sa pit nemaju, lebo je tam prilis mineralov. Samozrejme, mineraly treba prijimat v sucasnosti vo zvysenej miere (lebo uz ani ovocie a zelenina neobsahuju dostatok mineralov koli demineralizovanej vode). Princip je ale v tom, ze voda nesmie byt prilis sytena mineralmi, lebo to posobi mocopudne.

damian

Vsimnite si, kolko zien pije denne litre kavy, minimum vody a vsimnite si, kolko zien dnes trpi horminalnymy poruchami a inymi poruchami, vysledkom coho su potom ODPOVEDE organizmu v podobe infekcii mocovych ciest, cyst, hrcok na prsnikoch, myomov na materniciach atd atd.

DESmodka

ja pijem len mineralku - jemne sytenu, voda z vodovodu mi nechuti a ani artezka voda... to teda znamena ze vobec nepijem??.. hlupost.. a ziadne castejsie mocenie ma netrapi..

suedenim

..no ja som vypijem denne dva litre zeleneho caju,som myslela,ze je to zdrave..kurnik,zacnem pit vodu z vodovodu:)))

jajka

ja sa musim do pitia vyslovene nutit, ale pijem len vodu a caje, obcas si dam kavu, bublinky vynimocne ked si idem niekam sadnut. Ale vypijem tak maximalne liter a pol denne. Mineralky skoro vobec nepíjem. A pijem cistu vodu z nasho bratislavskeho vodovodu. Chuti mi najviac, viac ako nejake kupovane vody. A mojmu synovi davam tiez len vodu, caj a ovocne stavy. Bohuzial okolie nema pre to velke pochopenie. Ludia si myslia ze bez cukru a bubliniek by im asi nieco podstatne v zivote chybalo...

[zruseny12]

no nechcem oponovat,ale dva pohare naraz vody odrazu nie je dobre vypit,lebo som citala,
ze aj z vodou sa musi opatrne a pomaly pit,a nie ked niekto cely den nepije a odrazu vypije liter tak ho to spasi,len si ublizi...pitie sa musi rozdelit...na cely den,ale inak mas pravdu damian,ale niekoho boli hlava a ma problemi nie len ze mu chyba voda,ale aj miner.a vitam.

zena

Ja si veľmi ničím organizmus, pretože ja pijem veľmi málo vody aj iných tekutín. Asi denne tak 2 deci. Musím to zmeniť. Párkrát som sa už o to snažila, len mi to nikdy nevydrží. Dúfam, že teraz bude moje pitie vody úspešnejšie.

agina

Damian tie blinky vo vode nie je nahodou CO2!!!????Co je to teda cista voda??? Na 90% uzemia SR je voda tvrda, ktora obsahuje Mg a Ca.Kazda voda obsahuje nejake mineraly, ktore zanasaju organizmus.Tak co mame teda pit????