NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO

Príspevok v téme: NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO
damian

- Ľudské telo pozostáva z asi 75% vody (H2O) a pre svoje správne fungovanie potrebuje 2 až 2 a pol litra (dospelé osoby) čistej, neminerálnej, nebublinkovej vody denne
- Koľko čistej vody vypijete denne vy???

- Smäd je znakom už pokročilého a vážneho dehydrovania organizmu!

- Všetky iné nápoje mimo vody sú diuretiká (močopudné), ktoré dehydrujú telo

- Zvieretám dávame čistú VODU

- Kvetom a ostatným rastlinám dávame čistú VODU

- Seba (že vraj Homo sapiens) nalievame dehydrujúcimi kávami a čajmi, pliesňotvornými mliekami, alkoholom, kyselinami, konzervátmi, bielym cukrom a jedovatámi sladidlami nadopovanými nápojmi, počnúc Coca-Colou, (ne)končiac konzervovanými džúsmi

- Potom nariekame, lebo trpíme rôznymi bolesťami, žalúdočno-črevnými ťažkosťami, artridami, depresiami (a inými psychickými poruchami a tzv. stareckými chorobami), migrénami, alergiami, astmou, kožnými problémami, zničenou imunitou, zápchami, zvýšeným cholesterolom, krvným tlakom (a inými srdcovo-cievnými ochoreniami), mŕtvicami (porážkami, ak chcete), cukrovkami, poruchami správania (hlavne u detí, napr. ADHD), obezitou, hlúpo nazývanými ‘autoimúnnymi‘ ochoreniami, hormonálnymi poruchami, osteoporózou, poruchami zraku, žlčníkovými a obličkovými kameňmi a ochoreniami, plesňami (ktoré spôsobujú a podporujú mnohé iné ochorenia) v neposlednom rade rakovinami atď.

- Chronicky dehydrovanému organizmu môže trvať aj 3 mesiace, pokiaľ sa znova zavodní (samozrejme za predpokladu, že budete piť adekvátne množstvo vody), keďže vaše rokmi dehydrované bunky nie sú schopné prijímať a udržať vodu a potrebuju čas na OPRAVU.

- Váš múdry a farmaceuticky študovaný lekár sa vám pravdepodobne vysmeje, keď mu o týchto veciach poviete.

- Avšak, nesnažte sa mi nahovoriť, že po čase (alebo i veľmi rýchlo) adekvátneho prijmu vody nepocítite na sebe zmenu! (Odkedy sme ja a moja polovička začali piť vodičku, ja nemám bolesti chrba a hlavy, vidím lepšie, ziedkavo máme nádchy, moja polovička nemala už vyše roka migrény a problémy s močením a napriek tomu, že 8 rokov nemohla raňajkovať, teraz pekne papká.)

- Bežte a hneď si dajte dva poháre vody!!! Na zdravie!!!

zdroj: BADATEL.SK

damian

Tak, k tomu mlieku este tolko. Vapnik z mlieka sa nedokaze do kosti vstrebat, kedze je blokovany kravskymi bielkovinami a mastnymi kyselinami. Mastne kyseliny aj vela kravskych bielkovin same o sebe organizmu skodia. Jogurty su ina kava, kedze zle prvky su v jogurtoch znicene probiotickymi kulturami, co dovoluje vapniku vstrebat sa. Biele jogyrty sa teda odporucaju, mlieko a syry vobec nie. Tuto temu mam nastudovanu, myslim, dost. Mal som na otazku mlieka aj temu na tejto stranke, ale sa asi nejakemu mliekarovi nepacila, lebo ju zrazu zrusili, aj ked bola velmi navstevovana. Mam tiez pristup ku akademickym zdrojom a vravim, ze nikde v odbornej literature (PubNed) sa mlieko a syry nedavaju do suvisu so zdravou stravou ale s chorobami.

[zruseny12]

snazim sa,aj cvicim,ale ked sa velmi hybem tak mi to potom robi problemi,ale ja uz viem ako mam na svoje telo,ked vela sedim je zle,ale ani vela pohybu mi nerobi dobre,ale clovek sa stale uci,mne sa trati vapnik,mudrejsia budem az po vysetreniach...ktore ma este len cakaju v osteocentre....inak aj sa opalujem,neviem si ani predstavit leto bez opalovania...a citala som aj,ze pivo fixuje kosti-1pohar denne...no tak uvidime,co ma caka...

barbinka

ešte voľačo, ja vypijem veľa vody, asi 3 litre denne, viem, že je to dobré, ale keď som mala ťažkú zlomeninu píšťaly, zle mi zrastala. mali mi ju lámať. doktor mi dal ešte dva týždne, že uvidíme, ale že mám jesť veľa jogurtov, piť mlieko a tvaroh jesť. a čuduj sa damianko, tá kosť sa mi napravila a pekne sa zrastala.
ďalej môj brat hrá závodne tenis, mal pred rokom problémy s chrbtom, 3 mesiace nehral. dostal nejaké lieky, ale tiež mal piť veľa mlieka, papať jogurty, tvarohy a milý damianko jemu to tiež pomohlo.
nedávaj tu príklady s tvojou mamou, ktorá je už stará a opúšťa sa. vôbec to nemusela mať z toho mlieka.
baví ťa to vymýšľať si?
ja nevravím, že voda je zlá, to je ok, ale nezavádzaj tu ľudí s tým mliekom.

barbinka

damian to nie je pravda. chodila som do francúzska do školy a každý deň sme mali na desiatu, obed a olovrant mlieko. to bola tuším 0,25l, čiže krát 3 máš 0,75l.len za deň počas školy. a nevravím o ostatných mliečnych výrobkov. bola som tam na výmennom pobyte. toľko mliečnych koľko tam oni zjedia si ani nevieš predstaviť a to som bola na návšteve vo viacerých rodinách. a ďalšia vec, Francúzsko patrí k najväčším výrobcom kvalitných mliečných výrobkov. takže milý damian, troška si to naštuduj, lebo píšeš bludy.

damian

Mariaa, mame mojej polovicky povedali doktori, ze pite vela mlieka, jedzte syry, nehybte sa moc, odpocivajte. S mamou to islo dolu vodou. Az pokym jej Prof.Dusan Zachar nepovedal, ze ani mlieko ani syry nesmie. Ja som jej to potvrdil a povedal som jej, ze pri osteoporoze sa MUSI hybat co najviac, aby kosti nechabli. Je to podobne ako so svalmi - nepouzivas, chabnu. Mame je omnoho lepsie. Pi vodu, Mamaa, jedz vela brokolice a pod., pohybuj sa, pohybuj sa na slnku (dolezite pre vstrebavanie vapnika), nepuouzivaj Vigantol.

barbinka

damian: odkiaľ si prišiel na to , že francúzi patria k najmenším konzumentov mliečnych výrobkov? troška tu zavádzaš. zrejme o tej krajine nič nevieš.

[zruseny12]

Damian,tak za toto dakujem hoci vela viem a citam,ale toto som nevedela,ja mam prave problem s kostami a odvapnenim...dakujem za dalsie informacie

damian

Rencaa, aj ked tema nie je o syre, dovol, aby som vysvetlil. Vapnik zo syra je absulutne nevstrebatelny ludskym telom (aj vapnik z mlieka sa takmer vobec do tela nevstrebava), pretoze je BLOKOVANY mastnymi kyselinami a kravskymi bielkovinami. Navyse, ak sa je syr spolu so zeleninkou (ako som ja roky jedol!), ten syr nakoniec BLOKUJE aj vstrebanie vitaminov a mineralov zo zeleniny. Ono je to postavene vsetko na hlavu ,cele tie odporucania doktorov. Kazu ludom s osteoporozou jest syry a mliecne vyrobky, pritom to osteoporozu sposobuje - vid americanov, najvacsich konzumerov mlieka - maju najviac osteoporozy. Vid Japoncov a Cinanov a Francuzov - najmensich konzumerov mlieka - maju najmenej osteoporozy. Tu je figel dnesnej mediciny.