Hernia disku - vysunutá platnička

Príspevok v téme: Hernia disku - vysunutá platnička
orgovan13@centrum.sk

Milí chorí a zdraví, určili mi diagnozu hernia disku - L4/5 a doporučujú mi operáciu, na ozónoterapiu je vraj neskoro. Máte prosím nejaké skúsenosti s doktormi, nemocnicou, máte nejakých známych alebo sami trpíte na toto ochorenie? Prosím dajte mi vedieť o všetkom, čo môže byť v mojej neľahkej situácii potrebné. Veľmi pekne ďakujem. Ružena

malaanka

Milka 3
neboj sa,uečite to dobre dopadne a máš veľkú nádej,že ti bude lepšie.
Vidíš,že predsa len existuje riešenie.
Na algeziologii vedia,že máš bolesti a nebudú ti spôsobovať ešte väčšiu,tak sa neboj.Ved sú to odborníci práve na bolesť.
Pred operáciou som aj ja bola na ich ambul.
26.3. idem ja na kontrol.MRI,takže pre oboch je to významný deň.Verím,že nám dobre dopadne.

malaanka

Miro70
Nie tvoj zdrav. stav je pán,ale tvoja hlava a rozum v nej.Nesmieš sa tomu podávať.
Stále sa presviedčaj o tom,že ty rozhoduješ a nie nejaký chrbát. Ved aj s našou chorobou sa dá žiť.Treba sa to naučiť snažiť sa tešiť s maličkosti.
Všetci tu na fore ti držíme palce,musíš cítiť tú podporu!
Vidíš,že aj Milka3 tu našla pomoc.
Ja sama čerpám z tohto fora energiu a viem,že nie som sama s problémami.
Veľa síl a pekný víkend.

milka 3

ahojte tak dnes som bola u tej algeziologičky .26.3. idem na ten kaudalny blok trochu dost sa bojim ale doktorka ma ubezpečila že nič nebudem citit že ma utlmia a po zakroku budem spat dve hodiny a cez zakrok že nič nebudem citit ale budem jej moct odpovedat.Ked mi to nepomože čo sa dufam že nestane tak na dalsi zakrok som objednana na 30.3 .Picha sa to cez kostrč tak dufam , že mala pravdu a nebudem nič citit.Všetkym prajem aby mali už konečne aspon trochu bezbolestne dni a aj noci. Dufam že sa dočkam po tom zakroku chvilu bez bolesti.Všetkým Vám držim palce.

miro70

ďakujem za podporu všetkým, to viete že sa tomu nechcem poddať vôbec si to nepripúšťam nuž ale hlava si robí čo chce...samozrejme že som bol aj u psychologičky riadne ma otestovala a verdikt zmiešaná anxiozne-depresívna porucha-vyčerpanie obranných mechanizmov osobnosti...čo dodať neviem sa preniesť cez to, že môj zdravotný stav je môj pán....

malaanka

Miro70
viem,že nás budeš informovať o pobyte,ale mohol by si zistiť aj číslo izby pre mňa?Chcela by som bývať tiež vo Veľkej Fatre a mať dobrý výhľad.Nemusí byť presné číslo izby,aspoň orientačne.
Dúfam,že sa vrátiš v dobrej nálade a v zlepšenom stave.
Všetkým
nám prajem pekný a hlavne bezbolestný víkend.