Hernia disku - vysunutá platnička

Príspevok v téme: Hernia disku - vysunutá platnička
orgovan13@centrum.sk

Milí chorí a zdraví, určili mi diagnozu hernia disku - L4/5 a doporučujú mi operáciu, na ozónoterapiu je vraj neskoro. Máte prosím nejaké skúsenosti s doktormi, nemocnicou, máte nejakých známych alebo sami trpíte na toto ochorenie? Prosím dajte mi vedieť o všetkom, čo môže byť v mojej neľahkej situácii potrebné. Veľmi pekne ďakujem. Ružena

Bosco

malaanka, tu som, poctivo sledujem diskusiu. V sobotu som začal som dochádzať do kúpeľného bazéna do Kováčovej. Povedal som si že to opäť skúsim. Po troch dňoch bolo horšie, teraz sa to zlepšuje, chcem to absolvovať min. 8x a potom ešte skúsim fyzioterapeuta. Jar je tu, ale pre platničkárov je najhoršia práca v záhrade. Treba sa nám však hýbať, lebo sedenie je ešte horšie.

dafne

Aj ja sa pripájam, príjemný pobyt prajem...počasie je krásne, tak nech to vydrží čo najdlhšie..už začneme chytať vitamín D, tak nám bude hned lepšie :-)))

malaanka

Miro70
prajem príjemný pobyt,dobrého spolubývajúceho a dúfam,že sa raz a navždy zbavíš depresii a budeš sršať dobrou náladou.
A nech ti kúpele pomôžu celkovo sa dobre zdrav.cítiť.
Ozveš sa aj odtiaľ?

43

prajem ti krásne počasie ake je aj dnes,
nech ti kupele naozaj pomôžu nielen telesne ale hlavne psychicky si odychnuť a načerpať veľa veľa energie,ktoru rozdavaš okolo seba,možno o tom ani nevieš.