Hernia disku - vysunutá platnička

Príspevok v téme: Hernia disku - vysunutá platnička
orgovan13@centrum.sk

Milí chorí a zdraví, určili mi diagnozu hernia disku - L4/5 a doporučujú mi operáciu, na ozónoterapiu je vraj neskoro. Máte prosím nejaké skúsenosti s doktormi, nemocnicou, máte nejakých známych alebo sami trpíte na toto ochorenie? Prosím dajte mi vedieť o všetkom, čo môže byť v mojej neľahkej situácii potrebné. Veľmi pekne ďakujem. Ružena

malaanka

dadula123
ja som to odmietla,pretože je plný doplatok pacienta.
Aj náplaste sú rôzne druhy.
Keď si už na tom tak zle,že by si mala byť na ópiátoch,tak neuvažuješ predsa o operácii?Ja mám pooperačné komplikácie,ale aj tak neľutujem operáciu,pretože tie veľké bolesti nemám.
Nepresviedčam ťa,je to len a len tvoje rozhodnutie.
Inak pochádzam z banskobystrického kraja a Banskú Bystricu som v mladosti dobre poznala.

malaanka

Roolie
naozaj nemáš za čo ďakovať.Ty si tá,ktorá pomáha iným.
Dadula123
aké tab. berieš?Môžeš napísať?Ja som ich vystriedala niekoľko.
Miro70
už si rezervuj dátum na našu návštevu v kúpeľoch.
Teším sa,že sa držíš.
Milka3
napíš ako dopadli dcérine vyšetrenia a ako si ty obstála pri podnikovom lekárovi a ako bude ďalej.

Dnes som podala už tretíkrát žiadosť do zdrav.poisťovne na hyperbarickú komoru,verím,že do tretice všetko dobré.
Dnes som bola prvý krát s mojim mercedesom nakupovať v Lidli a zvládla som to. :))

dafne

Ahojte, prajem všetkým v tieto krásne slnečné dni veľa zdravia,aby sme si mohli užiť slniečko....ja sa mám striedavo-oblačno,tak ako napísala malaanka...treba dávať na seba pozor a sledovať telo,kedy povie dosť...
Roolie, pekný nápad s tou nadáciou...niečo také by sa zišlo :-)))

Roolie

Milka3

tie leukocyty vysoke, to je sila, to musela mat dcera riadny zapal! Dufam, ze je to uz lepsie.
Ved Vas uz chcem konecne prist pzoriet :)))

Miro70 s tebou pocitam ked bude Malaanka na lieceni, od 27.8.12 to by sme sa tam mohli vsetci stretnut :)
A na tej nadacii popracujem, posnazim sa :) Len teraz mam pre zmenu mamu v nemocnici na internom. Stale nieco je.
Som ale rada, ze sa Ti dari, velmi Ti drzim palce.

Malaanka, DAKUJEM Ti velmi za Tvoju podporu po vsetkych strankach. Velmi si to vazim. :)))

dadula123

malaanka

som sa chcela poradit s niekym lebo akurat testujem tabl.nové pred tým som tri roky lepila naplaste a uz som chcela zmenu a dostala som ale tabl.na inej báze ale nemajú taký účinok :O(( a vraj je to novinka :O((

miro70

ahoj malaanka

musím povedať že od toho liečenia to ide k lepšiemu, dúfam že to tak ostane nie že by som mohol vyskakovať ale je to fajn...sú ale aj dni kedy si poviem dosť ale na druhý deň to zas všetko dobehnem. Neberiem skoro nič od bolesti možno tak dva krát do mesiaca....
ja vám všetkým držím palce nech to je už len lepšie....
.........................................
a ešte pozdravujem Roolie ta nadácia je super nápad, neviem či som niekedy stretol takú osôbku ktorá je vždy ochotná pomôcť.........

malaanka

Milka 3
a na liečenie nemôžeš ísť?Či uvidíš ako bude ďalej?A prečo musíš ukončiť pracovný pomer,nemajú pre teba niečo iné na 4 hod.?

A tak striedavo oblačno a jasno sa máme asi všetci platničkári.

Zajtra podávam už tretí krát návrh na hyperbarickú komoru do zdravotnej poisťovne,tak som veľmi zvedavá či mi ju schvália.Dr. mi tam napísala aj tri diagnózy,tak verím,že niečo tých byrokratov presvedčí.

milka 3

Malaanka
No ja sa mam tak striedavo oblacno a 12.7. idm na ten ozon tak uvidim.A dcera mala zapal ale zapalove testy boli v norme ale vyskocili jej leukocyty ktore možu byt do 7-tisic a ona mala cez 21 tisic tak jej este raz zobrali krv a tam jej to vyslo 13 tisic tak v utorok idem s nou zas na krv tak dufam že to bude už dobre a bolesti už nema alebo iba slabe.A ja idem v stredu ukoncit PN a potom musim ist k podnikovemu lekarovi a ppotom sa uvidi čo dalej

malaanka

dadula123
ja som pred operáciou brala ópiátové náplasti.
Začala som menšou dávkou a potom sa dávka zvyšovala.Po operácii som ich prestala brať.
Ešte mi nejaké aj zostali,neurolog.mi povedala,aby som si ich nechala,že neviem kedy ich budem znovu potrebovať.