Hernia disku - vysunutá platnička

Príspevok v téme: Hernia disku - vysunutá platnička
orgovan13@centrum.sk

Milí chorí a zdraví, určili mi diagnozu hernia disku - L4/5 a doporučujú mi operáciu, na ozónoterapiu je vraj neskoro. Máte prosím nejaké skúsenosti s doktormi, nemocnicou, máte nejakých známych alebo sami trpíte na toto ochorenie? Prosím dajte mi vedieť o všetkom, čo môže byť v mojej neľahkej situácii potrebné. Veľmi pekne ďakujem. Ružena

malaanka

Ahojte všetci spolutrpitelia
nejako to tu zamrzlo.
Ja sa nemám stále lepšie a znovu som podala návrh na hyperbarickú komoru,teraz s iným číslom diagnózy,tak som zvedavá,či mi to schvália.
Dadula123
už si bola na druhom kaudálnom bloku?Ako sa máš?
Milka3
už by si mohla podať znovu žiadosť na úrad práce a soc.vecí.Ako sa ti darí?
Bosco
nič nepíšeš,dúfam,že sa máš lepšie.
Prajem všetkým pekný víkend(aspoň v duši,keď nám počasie nepraje).

malaanka

kamilka41
Dr.Hamráková mi odpovedala,mala som s ňou dohodnúť termín,ale malo to dva problémy
1)dostať sa k nej
môžem cestovať len nízkopodlažnou električkou a tiež ma sama upozornila,že sú tam schody
to by som aj zvládla aj dopravu(taxík) ale
2)dostala som zápal obličky,beriem antibiotiká a musím mať kľud.

dadula123

Ahojte ,
nič sa nezmenilo tak ako som písala v prispevku dole dostala som len raz blokádu na druhý den som mala dostať druhú ale kedže som mala v ten den ako som dostala prvú blokádu bolesti chcela to doktorka nechať tak aby sa to ukludnilo a na druhý den mi ju nedala.Teraz by som mala isť vlastne na druhú blokádu v utorok ale kedže som akurat dostala... mám svoje dni tak vtedy sa nemôže pichnúť tak tam musím zavolať či mám prísť alebo nie .

kamilka41

Ahoj Malanka!
kludne jej zavolaj, a keby nedvíhala(je víkend)tak jej napíš mail. Držím palce a daj potom vedieť ako to dopadlo..

malaanka

Kamilka41
našla som číslo mobilu aj mailu,mám jej napísať mail alebo jej zavolať?Dvíha telefón?
Ďakujem

malaanka

kamilka41
nikde som nenašla na ňu kontakt.Vieš mi poradiť?A treba sa u nej objednať?
Bosco
nakopol si ma(teda povzbudil)

Bosco

Malaanka – za pokus to stojí. Zistíš aký pohľad má na tvoju diagnózu aj niekto iný ako neurochirurg, alebo neurológ. Ja som išiel za mojim lekárom tiež v akútnom stave. Spôsob liečby bol však iný ako Dr. Hamrákovej. Nechcel vidieť ani MR ani CT, nepýtal sa ma na nič, nezaujímalo ho aký mám problém, ani ako sa mi to stalo. Ľahol som si na masážny stôl pozrel sa mi na chrbát, povedal mi diagnózu a dôvod prečo k tomu došlo. Potom začal s masážou a jemnou manipuláciou stavcov. Necítil som žiadnu bolesť. Jediný problém bol u ľudí po operácii. U týchto pacientov negarantoval úspešnosť. Povedal, že sa to nedá napraviť na pôvodné miesto, ak tam už niečo chýba. Ale skús to, treba využiť všetky dostupné možnosti.