Hernia disku - vysunutá platnička

Príspevok v téme: Hernia disku - vysunutá platnička
orgovan13@centrum.sk

Milí chorí a zdraví, určili mi diagnozu hernia disku - L4/5 a doporučujú mi operáciu, na ozónoterapiu je vraj neskoro. Máte prosím nejaké skúsenosti s doktormi, nemocnicou, máte nejakých známych alebo sami trpíte na toto ochorenie? Prosím dajte mi vedieť o všetkom, čo môže byť v mojej neľahkej situácii potrebné. Veľmi pekne ďakujem. Ružena

dadula123

Ahojte :O))
podstupila som dva bloky ale už mi to neodporučili ďalej velmi zle mi bolo .Potom som dostala hlbkový obstrek ani to nebolo ono.Chcem sa Vás všetkých opýtať či beriete od bolesti aj opiát.

malaanka

platničkári
nejako nám to tu zamzrlo.
Asi nikto nemá teraz čas.
Roolie
naozaj by si mohla takú nadáciu založiť,máš organizačné schopnosti a charizmu aj na diaľku.
Milky
ako sa máš a aké výsledky vyšli tvojej dcére?Má sa lepšie?
Bosco,nanenka,Miro,dafne a ostatní
ako sa máte?

Roolie

Milka 3
rada som pomohla, ved vies ...
Inak moj najlepsi kamarat mi vnukol myslienku, ci si nechcem zalozit vlastnu nadaciu na pomoc ludom s bolestami chrbtice, ze by som sa na to hodila :) Tak pozistujem vsetko okolo toho, to by ma velmi bavilo :)))

Malaanka, tesim sa s Tebou, ze pojdes na liecenie. A na to HBO si to podaj, tento krat to uz musi vyjst :))
A na liecko by som Ta prisla pozriet, dobre?
A inak ja som bola zasa hyrit v piatok a tancovala som v pube na lavici :) cela nasa firma a bolo super!!! treba sa hybat!!!

malaanka

Milka3
tak to som rada,že dcéra nemá žiadnu herniu.
A ďakujem za povzbudenie.
Na liečenie idem 27.8.,takže sme sa s dr.rozhodli,že podám žiadosť na hyperbarickú komoru znovu.
Možno tým byrokratom v zdrav.poisťovni pôjdem už tak na nervy,že len preto,aby sa ma zbavili,tak mi tú komoru schvália.:))
Všetkým nám prajem pekný víkend

milka 3

Malaanka

Tak dcera ma nejaky zápal tak jej dali injekciu do chrbta a zajtra s nou idem na odbery tak uvidim naštastie nema nič take vážne sice ani ten zapal nieje nič moc ale bala som sa horšieho.
A držim ti palce aby sa ti ulavilo aspon na tom liečeni a nech ti vyjde aj ta komora ale na to su tu iny machri v poistovniach.

milka 3

Malaanka

a tie zdravotne poistovne to je teda sila.Ale keby sa to stalo niekomu z ich blizkych tak by som chcela vediet čo by robili.

milka 3

Malaanka

aha ja som ta zle pochopila a ano skusim si to podat znova ale velku sancutomu nedavam .A Baška mi vybavila toho doktora na zajtra.Som jej strašne vdacna za všetko čo pre mna urobila .
a dufam aj ja že to nebude nič vážne aj ked mi Baška hovorila že ked rozpravala s tým lekarom a opisovala malej problemy tak len jojkal tak uvidim.Aj ked ju to boli stale viac.

malaanka

Milka3
ja som myslela,že môžeš podať opakovane žiadosť o uznanie ZŤP,tam nerozhoduje,či pracuješ alebo si invalid.

malaanka

ahojte
tak mám zase úžasnú skúsenosť so zdravot.poisťovňou.Dala som znovu návrh na hyperbarickú komoru a s číslom dg.,ktorý mi odporučili na pracovisku,kde komoru majú.A zase prišlo zamietavé stanovisko,že je nesprávne číslo dg.A pritom sa tie čísla dg. líšia len zmenou za bodkou.Napr.som mala G95.8 a treba G95.1 alebo G95.2.No povedzte nie je to byrokracia ako vyšitá?A mne pritom utekajú dni a ja sa nemám lepšie.
Má mi prísť každú chvíľu schválenie kúpeľnej liečby,a podľa nástupu sa s dr.rozhodneme,či podáme žiadosť na tú komoru pred liečením alebo po.
Milka3
držím palce,aby to u tvojej dcéry nebolo nič vážne.
Roolie
ty máš zlaté srdce,máš môj veľký obdiv
Bosco,Dafne
teším sa s vami,že sa máte lepšie a držíte sa.