Hernia disku - vysunutá platnička

Príspevok v téme: Hernia disku - vysunutá platnička
orgovan13@centrum.sk

Milí chorí a zdraví, určili mi diagnozu hernia disku - L4/5 a doporučujú mi operáciu, na ozónoterapiu je vraj neskoro. Máte prosím nejaké skúsenosti s doktormi, nemocnicou, máte nejakých známych alebo sami trpíte na toto ochorenie? Prosím dajte mi vedieť o všetkom, čo môže byť v mojej neľahkej situácii potrebné. Veľmi pekne ďakujem. Ružena

malaanka

Miro70
ty si bol v Turčian.Tepliciach.Je tam možnosť objednať si nejaký salónik alebo niečo podobné,kde by sa dalo uskutočniť naše stretnutie?

Všetkým
Roolie s Milkou3 už majú rezervovaný pobyt od 1.9.2012 do 5.9.2012
Bosco,Nanenka aj iní z tohto fóra--pridáte sa?
Bude platničkárska zoznamka :))

Bosco

Ahojte, rád sa stretnem. Priniesol by som ukázať nejaké video a vymeniť skúsenosti. Záleží od termínu. Od 8.9.-23.9. budem mimo SR. Pvý víkend 31.8.-2.9.2012 by bol OK, záleží od ostatných.

Nanenka

Ahojte všetci.

Rada sa zúčastním stretnutia v Trenčianskych Tepliciach,pokiaľ budem samozrejme môcť. Ale plánujem prísť a stretnúť sa s Vami. Poprosím Vás, len dajte vedieť dátum, kedy sa bude realizovať "platničkárske stretko" :-)

Pekný deň Vám prajem.

malaanka

pre všetkých
Na liečenie pôjdem do Turčianskych Teplíc od 27.8.2012 do 24.9.2012
Roolie a Milka3 si vybavujú wellness pobyt a tam sa stretneme.
Kto chce a bude môcť prísť,tak nech neváha a pripojí sa.
Kedy tam bude Roolie s Milkou3 ešte upresním,ale malo by to byť prvý septembrový týždeň.

malaanka

Tohto roku na liecenie a na buduci rok k moru.Aj ja mam velmi dobre skusenosti s morom.
Absolvovala som 10x pobyt v yperbarickej komore a zlepsenie je len minimalne.Este som podala ziadost na 20x, ale neviem ci mi to pomoze. Budem konzultovat svoj stav s neurochirurgami s vojenskej nemocnice v Ruzomberku.