Hernia disku - vysunutá platnička

Príspevok v téme: Hernia disku - vysunutá platnička
orgovan13@centrum.sk

Milí chorí a zdraví, určili mi diagnozu hernia disku - L4/5 a doporučujú mi operáciu, na ozónoterapiu je vraj neskoro. Máte prosím nejaké skúsenosti s doktormi, nemocnicou, máte nejakých známych alebo sami trpíte na toto ochorenie? Prosím dajte mi vedieť o všetkom, čo môže byť v mojej neľahkej situácii potrebné. Veľmi pekne ďakujem. Ružena

malaanka

Ahojte vsetci.
Tak sme sa zaciatkom septembra stretli tri z tohto fora a v nedelu prisiel Bosco s manzelkou.
Bolo to velmi pekne stretnutie,Bosco doniesol svoju klinovu podlozku a pozreli sme si video z Tajwanu.
Pre mna to bol uzasny zazitok.Skoda,ze sme sa nestretli viaceri.
Na lieceni je super,vynikajuca voda,som spokojna.
Este neviem ci mi to pomoze,ale ja robim pre to vsetko.

Milka a ostatni aj ja dufam,ze sa nam este podari stretnut.

Nanenka chybas mi tu..

Viktoria 3

malaanka a ostatní platničkári, ktorí ste sa stretli... je to úžasné, ako ste to vymysleli. Teším sa, že ste boli spolu. Pekné dni.

milka 3

Malaanka

Ahoj Malaanka no tak už som doma a už začína ten kolotoč vybavovania teraz pojdem do Malaciek.Bolo super v turčianskych. Dufam že sa ešte niekedy stretneme.Cesta domov bola najprv chaoticka lebo sme išli na opačnu stranu ale potom sme to otočili a už bolo dobre .Do Blavy sme prišli okolo pol šiestej.TAk zatial ahoj a uži si to tam.Jedine čo ma mrzí je to že sme ta tam nechali samu.Pozdravuj kolegynu.Tak ahoj

malaanka

Ahojte platnickari! My uz wellnesujeme vo velkom a uz s
sme boli aj v smaragdovom kupeli a hrali sme sa na aquab
bely.je to tu super.aj strava je velmi dobra.este pojdeme d
dnes na masaz a dnesok zakoncime na pive.:) vsetkych va
s pozdravujeme a pozyvame na stretnutie.malaanka a milka
lka3 a roolieca aquabelica:)

cesnak

Som v kupeľoch po druhej operacii platniček,zdá sa mi ,že so už za vodou,chodim s paličkou s malo citlivou nohou...po dva a pol mesiaci ležaní v posteli a otačaní sa,bolo strašne..napíšte mi prosim ,ak mate skusenosti,budem ešte bez paličky?ale som šťastná ,že som,tak ako som...bolo strašne..

Nanenka

Pozdravujem Vás všetkých.

malaanka: prajem Ti príjemný kúpeľný pobyt a hlavne nech pomôže, to je predsa účel.
Pokiaľ budem môcť, na stretnutie prídem, teda plánujem prísť, ale nesľubujem. Budem sledovať túto stránku,ak by nastali nejaké zmeny ohľadom stretnutia.

josto:

Ja som taktiež menila matrac a poviem Ti pravdu, určite aj to malo nejaký ten vplyv na zdravotný stav. Hlavne mám vyšší a nemusím z postele "liezť", ale šup nohami a som na podlahe. Mám obojstranný, t.z. z jednej strany tvrdosť 3 a z druhej 4,5 s kokosovým vlákom a k tomu aj odnímateľný povrch, aby sa to dalo prať. Som veľmi spokojná s ním.