Ako ho presvedcit aby mi to povedal ?

Príspevok v téme: Ako ho presvedcit aby mi to povedal ?
laura :(

S priatelom sme spolu uz viac nez rok.Doteraz mal s rodicmi uplne skvely vztah,neraz som mu ho zavidela lebo moji rodicia na mna stale striehnu ako na dieta hoci budem mat 21.
Problem je ze priatel sa zrazu z nicoho nic hrozne pohadal s otcom a vysledok je ze sa musi odstahovat.
Najhorsie je ze mi nechce ani za nic povedat o co ide,stale len hovori ze to je jeho vec ,jeho osobny problem.no ja si myslim ze vo vztahu nemaju byt nijake tajnosti a uz duplom nie takehoto rozmeru.velmi mu chcem pomoct no na to potrebujem aby sa mi zdoveril.
nechapem to,doteraz sme si vsetko hovorili,nikdy som ho nijak nesklamala tak preco mi nedoveruje??
najviac sa bojim ze sa nam kvoli tomu rozpadne vztah,lebo laska zalozena na nedovere a tajnostiach nemoze vydrzat.
velmi ho milujem ale viem ze ak mi to nepovie dlho to takto nevydrzim.nechcem o neho prist,prosim vas poradte mi ako ho presvedcit ze nemoze mat jeden zivot pre seba a druhy pre mna a ostatnych,ze ja k nemu patrim a preto jeho problemy su aj mojimi problemami :((((

barbinka

citatelka: napísala si prečo som tu ja. ja som tu radila. a ty si prišla prvé, čo si urobila, začala si sa navážať do mňa, až potom si radila. takže moja uvedom sa ty, lebo píšeš to, čo ty sama robíš a budeš tu ešte niekoho napomínať.a vôbec vy čo nie ste registrovaní na tejto stránke z vás si nič nerobím. aj ja by som si mohla založiť 10 nickov. to nie je vôbec problém. ak ti to nedošlo, tak som sa laury zastala a prečo aj nie? keď tu píšu neregistrovaní užívatelia, ktorí si tu len srandičky robia.

citatelkaa

Barbinka prepac, nie v kazdej teme ale vo velkom mnozstve tem, aby som to pvedala exaktne a nema si sa z coho vykrutit moja.Uvedom si, ze si tu preto, aby si pomohla a nie vnucovala nazor, hadala sa a putala na seba pozornnost, ty nie si obet preboha!!!

citatelkaa

No ja by som uz laure skusila poradit, viem ze to poterebuje,ale skor potrebuje oporu , ale to je jedno, pocuj, mna len stve ze v kazdej teme sa s niekym hadas, si inac v poriadku?nie si rozdvojena osobnost.
Laura... mne sa nezda ze myslis len an seba, to ze mu chces pomoct je velmi pekne a slachetne, zrrejme je to nieco vaznejsie, skus online psychologa co ti poradi, my sme totiz len neodborní čítatelia, ktorí ti nemusia poradit spravne akokolvek by sa snazili.

citatelkaa

Barbinka, lezies mi uz na nervy prepac, nie je to prva tema v ktorej pises a namiesto rad vyvolavas rozbroje- no fuj hnus. A vsetci sme ludia .

barbinka

angela: mne to vyvsvetľovať nemusíš. si nemysli, že títo ľudia, čo sem chodia sú ľudia. každý pochopil, že za busha, putina aj angelu píše jedna osoba.

angela merkelova

Suhlasim s chlaikpmi Bushom a Putinom. Barbinka-tebe to vysvetlim. Jeden je prezident USA a druhy Ruska. Nemoze to byt jedna osoba.

Najčítanejšie články