Ako ho presvedcit aby mi to povedal ?

Príspevok v téme: Ako ho presvedcit aby mi to povedal ?
laura :(

S priatelom sme spolu uz viac nez rok.Doteraz mal s rodicmi uplne skvely vztah,neraz som mu ho zavidela lebo moji rodicia na mna stale striehnu ako na dieta hoci budem mat 21.
Problem je ze priatel sa zrazu z nicoho nic hrozne pohadal s otcom a vysledok je ze sa musi odstahovat.
Najhorsie je ze mi nechce ani za nic povedat o co ide,stale len hovori ze to je jeho vec ,jeho osobny problem.no ja si myslim ze vo vztahu nemaju byt nijake tajnosti a uz duplom nie takehoto rozmeru.velmi mu chcem pomoct no na to potrebujem aby sa mi zdoveril.
nechapem to,doteraz sme si vsetko hovorili,nikdy som ho nijak nesklamala tak preco mi nedoveruje??
najviac sa bojim ze sa nam kvoli tomu rozpadne vztah,lebo laska zalozena na nedovere a tajnostiach nemoze vydrzat.
velmi ho milujem ale viem ze ak mi to nepovie dlho to takto nevydrzim.nechcem o neho prist,prosim vas poradte mi ako ho presvedcit ze nemoze mat jeden zivot pre seba a druhy pre mna a ostatnych,ze ja k nemu patrim a preto jeho problemy su aj mojimi problemami :((((

radana

A preco by nemohol,ked ta ma rad?Laura,ved sa uc na prijimacky doobeda a najdi si aj na neho cas,aby ste si to vysvetlili.Kolko km od seba byvate?Neda sa to nejak zvladnut?

laura :((

zena medzi jeho rodicmi sa urcite nic neudialo to viem isto lebo este mi vravel ze nevie na koho strane vlastne mama je a podobne.

laura :((

aj chcel aby som sla teda este pred hadkou,len kvoli prijimackam sa to zrusilo a navyse nepoznam nikoho z tej jeho rodiny ,nemoze ma tam len tak z nicoho nic dotiahnut.

radana

Ty,laura,vsak on vsade chodi bez teba.A to co je za vztah?Na svadbu by ste mali ist spolu,nie?-ked teda spolu chodite...

zena

Podľa mňa daj tomu čas. Možno sa u nich doma udialo niečo, napr. otec podviedol matku, a jeho to ranilo do takej miery, že o tom nechce hovoriť. Možno oni boli pre neho príkladom vernej a večnej lásky a teraz sa to všetko stratilo. Zobral to asi tak, že neexistuje skutočná láska, a trošku ho to zobralo. Sú to len moje možno úvahy, ale zas sa do toho tak nevžívaj, lebo aj pripravovaný rozchod môže byť dôvodom jeho nezáujmu. Ak som úplne mimo témy, prepáč.

laura :((

sedmikraska ved ani nemam kedy...z roboty chodi domov o 7 a cez vikend ide na nejaku svadbu takze doma nebude,dalsi vikend ide do BA a zatial sa to nezmenilo mal by sa on zastavit a ten dalsi vikend je uz po prijimackach,to za nim chcem isto ist.

sedmikraska

laura a co keby si za nim zasla osobne? Nepovies mu dopredu, ze prides a jednoducho sa objavis pri jeho dverach a tu hodinku si snad na teba najde a aj ty na nho. Podla jeho reakcii uz mozes usudit ako ste na tom. urob to tak aby to vyzeralo, ze si ho chcela milo prekvapit a nie vtierat sa a vyzvedat

radana

Ved prave o to ide,prestat sa pretvarovat.Aky vyznam ma takyto vztah?Darmo to chces cim dlhsie udrzat,mam taky dojem,ze tvoj priatel vie co chce a za tym aj pomaly ale iste ide.. :(A ako vidis,pomaly uz aj ty prichadzas na to,ze o co mu vlastne ide..

radana

14 dni cakat?a naco?Ked ma dojst koniec,tak dojde a nic s tym nespravis.A podla toho co pises,ze sa takemu pisaniu o tom vyhyba a prichadza do depresie je to jasne.