Ako ho presvedcit aby mi to povedal ?

Príspevok v téme: Ako ho presvedcit aby mi to povedal ?
laura :(

S priatelom sme spolu uz viac nez rok.Doteraz mal s rodicmi uplne skvely vztah,neraz som mu ho zavidela lebo moji rodicia na mna stale striehnu ako na dieta hoci budem mat 21.
Problem je ze priatel sa zrazu z nicoho nic hrozne pohadal s otcom a vysledok je ze sa musi odstahovat.
Najhorsie je ze mi nechce ani za nic povedat o co ide,stale len hovori ze to je jeho vec ,jeho osobny problem.no ja si myslim ze vo vztahu nemaju byt nijake tajnosti a uz duplom nie takehoto rozmeru.velmi mu chcem pomoct no na to potrebujem aby sa mi zdoveril.
nechapem to,doteraz sme si vsetko hovorili,nikdy som ho nijak nesklamala tak preco mi nedoveruje??
najviac sa bojim ze sa nam kvoli tomu rozpadne vztah,lebo laska zalozena na nedovere a tajnostiach nemoze vydrzat.
velmi ho milujem ale viem ze ak mi to nepovie dlho to takto nevydrzim.nechcem o neho prist,prosim vas poradte mi ako ho presvedcit ze nemoze mat jeden zivot pre seba a druhy pre mna a ostatnych,ze ja k nemu patrim a preto jeho problemy su aj mojimi problemami :((((

laura :((

kamos trocha sebakritiky by ti nezaskodilo,si az moc namysleny,kde beres tu istotu ze tvoje rady su tie najlepsie a najspravnejsie?

kamos

Barbinka,

precitaj si uvodny prispevok. Laura prosi o radu vsetkzch-teda aj mna. Nevies citat? Pise aj ze je neskusena a atk sama asi nevie posudit, kto jej da dobru radu a kto zlu. Ja jej davam len dobre rady na rozdiel od niekoho. A za inych tu rozpravas hlavne ty, pokial som si tak vsimol. Mas uz ukoncenu zakladku mimochodom?

barbinka

kamosko ty nerozprávaj za druhých a už sa uvedom, že nikoho tu nezaujímaš. ty máš tuším nejakú psychickú poruchu.

kamos

Ja som sa ti snazil radit co najlepsie, ale strasne si ma sklamala. A asi aj ostatnych. Nemam, co by som este dodal.

laura :((

kamos sory ale teba fakt nikto neprosil aby si tu stracal cas...hadat si sa sem chodil ty lebo ta to bavilo tak sa nestazuj

kamos

Ak si sa chcela len vyrozpravat, tak tymto je tvoj problem vyrieseny. Nemyslis, ale ze by bolo dobre to napisat na zaciatku, aby ludia zbytocne nestracali cas?