Ako ho presvedcit aby mi to povedal ?

Príspevok v téme: Ako ho presvedcit aby mi to povedal ?
laura :(

S priatelom sme spolu uz viac nez rok.Doteraz mal s rodicmi uplne skvely vztah,neraz som mu ho zavidela lebo moji rodicia na mna stale striehnu ako na dieta hoci budem mat 21.
Problem je ze priatel sa zrazu z nicoho nic hrozne pohadal s otcom a vysledok je ze sa musi odstahovat.
Najhorsie je ze mi nechce ani za nic povedat o co ide,stale len hovori ze to je jeho vec ,jeho osobny problem.no ja si myslim ze vo vztahu nemaju byt nijake tajnosti a uz duplom nie takehoto rozmeru.velmi mu chcem pomoct no na to potrebujem aby sa mi zdoveril.
nechapem to,doteraz sme si vsetko hovorili,nikdy som ho nijak nesklamala tak preco mi nedoveruje??
najviac sa bojim ze sa nam kvoli tomu rozpadne vztah,lebo laska zalozena na nedovere a tajnostiach nemoze vydrzat.
velmi ho milujem ale viem ze ak mi to nepovie dlho to takto nevydrzim.nechcem o neho prist,prosim vas poradte mi ako ho presvedcit ze nemoze mat jeden zivot pre seba a druhy pre mna a ostatnych,ze ja k nemu patrim a preto jeho problemy su aj mojimi problemami :((((

kamos

Ak spolu sustite, tak je to frajer, alebo milenec. Ak nie tak je to len priatel, alebo mate platonicku lasku (co ale dneska nema vobec nikto a mali by ste svetove unikatny vztah).

laura :((

frontman prozri zeny su zeny a muzi su muzi...mna tiez jeduje ze si vsetko nechavate pre seba a hrate sa na hrdinou ze vsetko dokazete vyriesit sami a keby ste nahodou poziadali o pomoc tak by sa svet zrutil lebo by ste ukazali ze nie ste "chlapi" neignorujem tvoje rady,mam ich v hlave,tak ako si niekde povedal ze som si ich precitala a ze mi budu vrat v hlave.ale tiez mam aj svoj rozum a najlepsie poznam situaciu,tak sa necuduj ze nerobim presne to co mi ludia nadiktuju.

kamos

Nevadi, ja tiez nie som zvedavy na Laurine problemy a predsa som si ich precital, pretoze s nou sucitim. Na rozdiel od teba.

kamos

frontman,

suhlasim s tebou len ciastocne. Mne sa zda, ze tu problem len obkecavaju. Navyse sa jedna len o Laurinho priatela-nie frajera, tak sa v podstate o nic nejedna.

barbinka

frontman: ty si neičo iné ako kamos. z tvojej rád by som si aj niečo vzala. len kamos nič iné nerobí len uráža a rýpe. čo to nevidíš?

barbinka

kamosko: čítaj lešie ty, laura ti už písala, že na tvoje rady nie je zvedavá. tú základku zrejme nemáš ty, keď si taký nechápavý.

frontman

kamos, ja ta celkom chapem, mne tiez moc dobre nepadlo, ked moje rady ignorovala, kedze im nerozumela.

ale sam vies, ze zeny najprv musia problemy obkecat, az potom sa mozno dostanu aj k snahe nieco riesit.