Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Skúsenosti s HAK Yadine - priberanie

Súvisiaci obsah

baša

no, ja beriem HAK yadine uz 3roky. ale len koli tomu, ze mam strasne krce pri menzese a odpadavam ak ju vysadim. ale uvazujem nad naplastami alebo niecim inym. predtym som brala harmonet a z tych som pribrala 5kg a pritom som kazdy den trenovala a nic poriadne nejedla a aj s yadine sa mi zadrziava voda v tele.puchnu mi aj prsty a to sa stravujem zdravo a cvicim. dokonca sa u mna objavila aj hyperprolaktinemia(nadmerna tvorba hormonu prolaktin-sposobuje zmeny v cykle a neplodnost) co moze byt sposobene antikoncepciou. HAK je ok vec len ma aj dost tych nevyhod(vecsie riziko trombozy, rakoviny pecene, prsnika a zastavi rast vajecnikov).ale kazdemu vyhovuje nieco ine. ja mam skusenosti taketo. no pri menzese je super, nemam ziadne bolesti a v noci nemam takmer ziadne spinenie.vela stastia paaaa zienky:)

leaa

no moja kamaratka ju brala a nevedela si ju vynachvalit.ja beriem yasminelle a je vazne dobra.ziadne zavodnovanie zatial

usiko

laraa, ziadna hak ti nezvysi chut na sex, 11 rokov som brala HAK, asi 5-6 druhov , vratane Yadine, ta bola posledna, ale chut na sex ziadna....tak som vysadila HAK a taky sex som este nezazila....a uz HAK ani nechcem brat, lebo som prisla na to, o co som tie roky prichadzala....teraz sa citim fajn, lahka a v pohode...Yadine je fakt spicka, nepriberies, aj schudnes, ale chut na sex ziadna...

laraa_

Holky, poradte. Je fakt dobra Yadine? Neznizila vam chut na sex? Potrebujem nejaku anti co zvysuje chut na sex, lebo po novynette sa mi tak znizilo libido a frajer si mysli, ze ma uz nepritahuje, co vobec pravda nie je:-(. Yadine mi poradil gynekolog zo zonaona.sk

usiko

Tanik, yadine si malA ZACAT BRAT NA 8 DEN, TEDA PO 7 DNOVEJ PRESTAVKE TAK ISTO AKO SI BRALA cILES, TAKZE NAMIESTO CILESTU....

tanik

Lekarka mi odporucila mesiac pauzu v brani HAK a namiesto Cilestu mi predpisala Yadine. prestavka v brani uz ubehla, teraz ale neviem, kedy mam Yadine zacat brat. v letaku je napisane prvy den menstruacie, ale kazdy radi nieco ine (3. den menstruacie; prvu nedelu po zaciatku menstruacie...) Ake mate skusenosti, aby som sa napr. vyhla pripadnemu mesacnemu krvacanie a pod? diky

capsula

ja mam s yadine vcelku dobre skusenosti,menzes sa mi pekne upravil na den presne a hlavne som sa zbavila uplne bolesti ktore byvali priserne uzivam ho od operacie cysty-preventivne zacala som s Loette vtedy som pribrala asi 10kg ale mozno to bolo aj nasledkom operacie odvtedy sa mi nepodarilo schudnut ale drzim si vahu takze z Yadine som nepribrala vobec

katka27

Mne gynekolog povedal, po vysetreni ultrazvukom, ze drobne trhlinky vnutri su sposobene uzivanim HAK, su neskodne - z toho moze byt potom palenie, svrbenie vnutri, najma po milovani

envy

baby, viete mi poradit? beriem viac nez pol roka yadine, sadli mi ok, az na jednu vec- odkedy ich beriem, som strasne citliva, ba az precitlivela, hocico ma rozplace, mam depky a to kvoli blbostiam..strasne to zatazuje moj vztah s priatelom, lebo sa urazim, rozplacem za cokolvek.viete mi poradit? mam este nejaky cas pockat alebpo si dat tabletky vymenit alebo rovno ich prestat brat a prejst na kondomy&? aj ked tie sa priatelovi zdaju menej spolahlive ako tabletky..ale uz toto dalej nechceme zazivat..(viete si predstavit, ze mne rozplacu aj simpsonovci?!?!) pomoc..:(