Skúsenosti s HAK Yadine - priberanie

Súvisiaci obsah

envy

nechcela som ta urazit!! :) ale vidis, moze to byt zasa prehnanou starostlivostou..a odporuca sa cista voda, aj ja pouzivam lactacyd, ale len obcas(obrusky). sorricko, ak som ta urazila, to som vazne nechcela..sa hnevas na mna este? :)

envy

ginngi: a nepouzivate este stale aj kondom? lebo my sme zo zaciatku pouzivali pre istotu aj kondom a tiez ma to paliloa svrbelo, akonahle sme kondomy vysadili, je to ok. niekedy HAK sposobuje zvysenu citlivost na kondomy.. skuste tak a aak to bude pretrvavat, sup ku gynekologovi

lenka salonka

ja beriem yadine tiez.
ale uz dlksie pozorujeme s priatelom ze ked ho da do mna tak vzdy ma na nom take biele .
co to moze byt??
nemoze to byt z hak ?

ginngi

Ahojte, :) ja beriem tiez Yadine... vsetko v pohode..., len teraz nedavno... to zacallo,. a ja mam pisulu celu taku podrazdenu..., svrbi, pali.. z coho to moze byt? moze to byt z hak?? a mam aj vytoky, je to taky hnusny pocit.. :( poradte, co mam robit? dakujem za odpowede... moze to byt aj nejaky vedlajsi ucinok tej HAK? :( papa

envy

beriem ich 7mes a schudla som :) a to jem, kedy chcem :) dokonca mam prvykrat po styroch rokoch pevne a dlhe nechty, vzdy sa mi lamali, ale teraz su wow :)))))

l.sia

ahoj hannah ja som prave zacala brat yadine a davam ti za pravdu ze pribrat 20kg z yadine je asi dost nemozne lebo ja som predtymbrala 3druhy inych liekov napr.cilest a z tych a dalsich dvoch som po cca 4mesiacoch pribrala cca 20kg ale to nebolo ani pribratie ako tuk ale bola som cela naliata vodov a rozhodla som sa ze uz nikdy ziadna antikoncepcia ked som ich vysadila tak ta voda sa vytratila a bolo to fajn no teraz mam novu lekarku a ona mi poradila yadine a utvrdila ma v tom ze oni nezadrziavaju vodu v tele a ak z nich priberiem tak to moze byt tak cca maximum do 5kg ale ze vatsina nepriberie ani gram ba este ze aj baby schudnu tak ja verim viac tomu ze pribrat 20kg je je zapricinene presne tym co si pisala ty tak baby napisem vam za mesiac ako to ide:-)))

hannah

prave som sa rozpravala s jednym panom doktorom, gynekologom, ktory je velmi skuseny a ma dlhorocnu prax...vravela som mu o tom, ake problemy ste mali s yadine, ze ste veeeeeeeeeeelmi priberali a tak. ano ano, je to sice individualna vec, niektora nepriberie, ina schudne, a ina priberie, no mozno nanajvys 5 kg...a aj to je vela...pretoze yadine nezadrziava vodu v tele, tak z nej nemozete pribrat...problem je v tom, ze antikoncepcia vo vseobecnosti podporuje chut k jedlu...a je len na vas ci sa budete obzierat a tvrdit, ze ste z tabletiek pribrali za 2 mesiace 20 kg, alebo sa budete normalne stravovat ako doteraz, a namiesto tych reznov co si date o 23:00 si date nejake oriesky! nemyslim to v zlom, ale keby ste sa preboha zamysleli nad tym co tu pisete, tak by ste sa citili trapne! neberiem vam to ze z niektorej antikoncepcie sa pribera...ale preboha 20kg??? :D