Syndrom drazdiveho creva

[zruseny12]

Ahoj lejn...pekny den ti prajem...mne sa nejak ozyvaju creva,dufam,ze ich dam do poriadku...tie antibiotika mi pomohli na helikob.ale zasa nieco ine poskodili...jaj...

[zruseny12]

Dobre rano...tak,ale romano nemozeme na gastritidu alkohol,viem,ze vino cervene je dobre ved ho chvalia...ale pre alkohol mi ho nemozeme...aspon ja nie,mne je zle po takych veciach....pila som aj pivo koli ladvinam aj to som prestala pit...

lejn

romano no presne tak ako hovoris. Ja som zacala chodit k psychologicke a poviem vam tak fajne som si este nepokecala s nikym myslim o tychto veciach o ktorych nikto asi nerad hovori ale cloveku sa velmi ulavy ked sa s niekym o tom podeli a vie ze je tu niekto kto ma taky isty problem vie ze nie je v tom sam pekny vecer

romano

a inač patrím ja vlastne na zemegulu stresujem beriem viac než unesiem nepoznam pojem nepomôcť..... a vlastne čo sa stažujem ako môj kamoš hovori ma to tak byť.... jednoducho som baran

romano

prepačte pišem až terz zase som si nabral viac som asi ..... to červene vino to mi poradil lekar len poharik ma vraj v sebe určite latky, probiotika som skušal, hoci čo, ale najlepšie su p.....f.x inač beriem lieky, a2 nečuduj sa že ideme mino temy aj o tom to je nikdy som nereagoval na forum ale ako raz pisala mariaa stači ked sa vykecaš jasom si tiež myslel že som sam a kolko nas je

RNG

aloe a ine zdroje vzacnych polysacharidov su velmi HOJIVE na rozne problemy, vcitane crevnych a zaludocnych.
Pri dlhsom brani maju ucinok na regeneraciu buniek a tym su ucinne aj pri roznych tzv"autoimunnych chorobach" ako jeden z prostriedkov.
V teme na lupus to viaceri chvalia.
Samozrejme to je len cast doplnkov odporucenych a dlhodobe pouzivany produkuje postupne vysledky.
Jedna sa o potravinovy doplnok, nie o liecivo s okamzitym ucinkom.

RNG

Sjorgenov syndrom tu bol uz spominany, aj ine autoimunne choroby.
Plaquenil(hydroxy chloroquine) zialbohu tuto chorobu nevylieci, len zmensuje prejavy a to za cenu hromady bocnych ucinkov povacsine.
Odporucam radsej prirodne, ako Vilcacora/Samento, GSE, collostrum, graviola, artemisinin a podobne.

[zruseny12]

aloe...len som o nom citala,ale neskusala...ale urcite je dobre,na vsetko...ja pouzivam krem na ruky z aloe a to je jediny krem ktory je pre mna dobry...tak myslim,ze aj na travenie by pomohlo...

[zruseny12]

ja ho uzivam...raz do tyzdna do 2,5dcl vody 2lyzicky psyllia a zapijem 2,5dcl vody.../jeden cas som ho brala kazdy den.../
ja ho mam z CZ,tak na to ti neviem odpovedat kolko stoji u nas...
a tie testy ja som mala ano z krvi na gastre,ale brali mi aj vzorky z tenkeho creva a zaludka...