Syndrom drazdiveho creva

bambussa

no ale myslela som kvasinky nie zapal, akoze ako gynekologicky problem :( ale moja sestra tomu hovori zapal tak uz som to od nej asi prebrala :) kupila som si zase Nizoral tak uvidim. teda zatial to pomohlo, ale uvidime ci sa to zase nevrati

[zruseny12]

ja mam jednu dobru knizku,su tam popisane najnovsie veci a tam pisu,ze na kvasinky je dobre brat ten LACT.ACID.ako som uz pisala vcera...

bambussa

ale ved antibiotika na kvasinky nezaberaju, prave naopak. a probiotika beriem uz treti mesiac dva krat denne :( uz dva mesiace bojujem s kvasinkami, nemozem sa ich zbavit

[zruseny12]

bambussa,myslim,ze ty by si asi potrebovala aj antib.a probiotika su velmi dobre na kvasinky...konkretne...lactobacillus acidophilus

joni_

ahoj mariaa, ja beriem probiotika dlhodobo, uz mozno 2 roky, odporucila mi to imunologicka
ja asi zas pojdem, boli ma hlava, to posldne dni casto ale to patri tiez k tym liekom, v piatok idem zas na kontrolu, no uvidime.... chcem sa popytat na nejake prognozy do buducnosti, musim nieco poriesit aj s pracou, ak sa nezlepsi moj zdravotny stav, tak proste nezvladam nomalne 8-hodinovu pracu :(