Syndrom drazdiveho creva

401968

romano...ale cervene vino na gastritidu a vobec alkohol sa nesmie...a psyllium si uz skusal?a ten stress,to poznam,ale ako pise joni_,tiez uz ho rozlisujem kedy sa budem stressovat a kedy nie...inak, co dnes porabas?ja som dnes si dala na ranajky po dlhej dobe chleba vo vajicku tak tiez cakam odozvu...

joni_

ahoj romano, no snad dnes bude lepsi den :-)
to s tym stresom je tazke, asi nikto nie je taky aby si to vobec nepripustal, len zial niektori z nas si to pripustaju viac ako treba, ale odkedy som pochopila ze aj toto mi skodi tak sa snazim veci triedit - co stoji za stres a co radsej pustit z hlavy, aj ked sa to niektorym v mojom okoli nepozdava...
inak ja sa citim dnes zas o kusok lepsie, teda zaludok a brucho stale protestuju rovnako, ale myslim ze bolesti hlavy su trochu mensie - no uvidim v priebehu dna, este je len rano, a aj vlasy su zatial na svojom mieste :-)

romano

mariaa,to mavam take mordy nič nezabera musí to cezo mna prehrmiet len ked to trva dlhsie to už .... asi stres beriem si niekedy až až moc a potom bác a je to na mne a čo to pijete za napoje mladosti dajte si červene vino pohar mne to radil doktor z

[zruseny12]

dobre rano romano...no tak to chodi,este ze si si nehodil...:0))))....myslim tomlano...
takze skusim hadat ,co bude po reznu...trapenie na WC....ALE SI POCHUTNAS ASPON...:0)))))...
a ,co sa ti take prihodilo?NEPOCUVAJU PODDANI?:0)))).........

[zruseny12]

Ahoj bambussa,som rada,ze si sa mala lepsie,no na ten COLONIX,co hovorim,neviem vyzera to dobre...ale je len na tebe,ako sa rozhodnes...no a ten kokos.olej ked ti robi problem,by si nemala uzivat,ked ti skodi,co keby si nieco ine brala-nahradu namiesti kokos.oleja?
ja som zasa jedla vela cesneku a bol velmi silny,normalne som si spalila tym ustnu dutinu,mam normlane podrazdene dasna a urcite aj od toho sa mi pri ustach vyhadzali take male vodnate pupienky-inak mam plet cistu...jedlo som ho asi 4dni v kuse,nejak mi zachutnal a tak som dopadla...:0((((....ale sak to zmizne...

romano

to bol včera deň katastrofa nič sa nedarilo ani pisat som nemal naladu proste na lano a inač ako čitam tema sa sa zvrtla na poradnu o varení takže na obed bude rezeň a zem.šalat a čo potom sa bude diať ......... ozaj dobré ráno ja viem žijete

bambussa

ahoj mariaaa a osttatni.
dnes som sa mala lepsie ako predchadzajuce dni , co je samo o sebe vyhra :) no a mariaa co hovoris na ten Colonix?? inak dnes som zacala uzivat kokosovy olej, uz som to v nejakej teme pisala a mam z neho alergiu :( teda, mam ekzem od malicka a po tomto oleji (ako po mnohych inych veciach) sa mi dost zhorsil, aj na tvari :( tak neviem ako budem vyzerat na konci liecby kokosovym olejom :(

[zruseny12]

na teme...ENDOSKOPIA- kapsulova-TABLETOVA
Funny10 napisal 27.10.2008 o 13:00hod. k tomu stranku....je to hned na prvej strane...