Syndrom drazdiveho creva

joni_

ahoj mariaa, no ved ja chapem - len este neviem co budem obedovat ;-)

fajn, takze klub plesatych, hlavne ze mame dobru naladu :-))

RNG

a2, vlakniny a probiotika potrebujeme cely zivot, to sa neda "prestat brat"
Ale na vlakniny je prirodzeny zdroj zelenina, a ked potrebujes dodat extra tak mas ovela lacnejsie plevy z indickeho skorocelu(psylium, plantago ovata) alebo rozne pektiny.
No a samozrejme enzymi, a kyseliny, ked ich mas malo a pre to sa miesto travenia v tebe jedlo kazi a podporuje to v crevach rast hnilobnych a kvasnych skodlivych bakterii.
Tak isto si treba obcas davat probiotika, ktore tieto rozne skodlive kultury tiez potlacia.

[zruseny12]

a2...ja osobne mam problem...chron.akt.gastr.tetaniu atd.nechce sa mi moc vypisovat,najdi si moje prispevky...je toho vela...ale travenie ma trapi a od toho sa vyvyja zdravotny stav...
no,a k tomu COLONIXU...asi na tom nieco bude,ked sa prestane uzivat nieco,ze sa vrati...treba uz stale dodrziavat nejake veci...a byt aj opatrny na vsetko...

[zruseny12]

joni_...myslela som,co budes jest na obed...
a na to si asi budes musiet pockat,ako to bude pokracovat/len aby ti to pomohlo.../...ale ked beries doplnky,tak si myslim,ze aspon trochu bude chranene telo...
aj ja mam problem z vypadavanim vlasov...no,co ked ostaneme plesate,zalozime klub-plesatych a kupime si paruky...a nebudeme mat problem z ucesmi...

a2

ahojte parta :)) pocujte co mate vlastne vy za problemiky? trapia vas zapchy al. naopak? ja som po 6 tyzdnovej kure nieco podobne ako colonix. cize detoxikacia a doplnenie potrebnych latok. Fakt sa mi polepsilo. som cca 2 tyzden bez tych doplnkov a zacinam pocitovat pobolievanie brucha. mavala som hnacky sem-tam a take bolesti az krce v bruchu a v crevach skrkanie. myslite, ze tym ze clovek prestane uzivat tie super veci, kt. mu napomahaju k spravnemu pracovaniu trav. traktu sa mu tie problemy mozu vratit??alebo to treba len dlhsiu dobu uzivat?

joni_

no co bude na obed este neviem :-)
dufam ze to horsie nebude, trochu sa stale bojim, ze cim viac toho jedu do seba dostanem, ze este sa to moze zhorsit?? popytam sa Dr., vravela ze casom pri dlhsom uzivani sa mozu poskodit oci, alebo pecen, oblicky... snad tie vlasy nepojdu dole ked sa to doteraz neprejavilo...

[zruseny12]

romano...tak to je normalka...po takom mastnom jedle ako je rezen a salat...sa necudujem,ze po tebe zahrmi...a mas LETECKY DEN...:0))))....TO POZNAM...