Syndrom drazdiveho creva

farmaceutka

Kapsuly psyllia su nanic, treba ich zjest velke mnozstvo a vychadzaju draho. Su dobre iba ak niekam clovek cestuje a nema moznost rozmiesavat prasok v tekutine. Praskove psyllium predsa dostat v kazdej lekarni.

RNG

aaaa, nekupuj tablety psylia, tie su primale a pridrahe.
Psylium je potravinova ciastka, tak ako muka alebo cukor a kupuje sa na vahu a pouziva v kvantitach(plne lyzice). Na Slovensku som naratal aspon desat vyrobkov cisteho praskoveho psylia alebo prichuteneho.

aaaa

kocky kde kupujete to psylium? na nete som nasla tabletkovu formu od walmarku. a bambussa ta vlaknina od walmarku je Pharma Nord s.r.o. BIO-vlaknina 120 TBL za 215,-??

[zruseny12]

bambussa,ja ich beriem este malo,ale citim,ze je to lepsie....su to enzymy ktore mi rozlozia vsetku potravu a nemam nafuknute brucho...len este neviem,ci mam ich brat len na obed,ci pri kazdom jedle...ako to vlastne je.Ale urcite,pomahaju.A k tomu psylliu asi kazdemu pomaha nieco ine...

bambussa

ja beriem probiotika pravidelne, nepijem alkohol , sladke nejem skoro vobec a kvasinky sa mi stale vracaju..
ozaj, mariaaa, ako si na tom s enzymami? teda, pomohli? a s tym psylliom, no je to zahada kazdopadne :) ale asi sa teda vratim k tabletkam vlakniny od walmarku, tie mi pomahali, ani nafuknute brucho som po nich nemala