Syndrom drazdiveho creva

RNG

z domacich zdrojov enzymov treba spomenut najma surovu cviklu a stonkovy celer.
Dobry recept na cistenie tela je odstavit cviklu, stonkovy celer a mrkvu, pridat vytazok z medovky(melissa oficinalis)

[zruseny12]

bambussa aj ANANAS ma vela ENZYMOV,najma BROMELIN.
-POMAHA PRI HNACKE A CREVNYCH PORUCHACH
-ULAVUJE PRI SVALOVYCH KRCOCH
-OBSAHUJE A,E,C B1,B12
ANANAS MA DETOXIKACNE VLASTNOSTI,UPRAVUJE CREVNE PROSTREDIE
NAJLEPSIE JE HO JEST PRED JEDLOM...

[zruseny12]

myslim,ze asi nie,asi uz musime byt opatrni...lebo,som citala,ze sa nam to moze vratit kedy kolvek,ak sa zanedbame...vsetko helikob.atd.tiez by som radsej jedla potraviny,ako sa nacpavala tabletami atd.ale bohuzial...tiez presne ako ty pises,staci,ze nieco vynecham a je koniec,zacnem to pocitovat...

bambussa

hm, to ma desi, alebo neviem ko to nazvat, neberiem vlakninu uz a citim ze mi cchybam ked prestanem brat probiotika tak tiez uz citim zmenu, ked zacnem brat enzymy, tak ich nechcem brat vecne :( naozaj sa s nafuknutym bruchom a SDC neda robit nic co by pomohlo navzdy???? to je strasneee

[zruseny12]

ale myslim,ze asi bude treba brat uz stale,aby sa nam v zaludku rozlozila potrava a nehnila...hladam info.ktore potraviny obsahuju ake enzymy,ale zatial som nenasla moc,len viem,ze papaja obsahuje enzym papain...

[zruseny12]

ja mam enzymy od f.kde chodim na kvapku krvi,ale aj RNG ma enzymy,/mala som uz aj od neho objednane/ale myslim,ze by mali mat uz aj nejake v lekarni,videla som uz aj na to reklamu v casopise...a prave toto bambussa ja neviem,ci ich mam brat uz stale,alebo na chvilu,lebo enzymy su aj v napr.papaja ma enzymy...proste jest veci,co obsahuju enzymy...
ja mam take kde rozkladaju bielkoviny,laktozu atd.proste vsetky v jednom...

bambussa

psyllium sa da kupit v lekarni rozne druhy a aj v internetovych obchodoch, ja mam tu velku zelenu krabicu a mala som z neho zapchu, a tie tabletky vlaknina od walmarku stali tusim 125 alebo tak nejak a je to len 30 kapsul, cize drahsie ako psyllium ale mne pomohlo prave to