Syndrom drazdiveho creva

damian

Zial, mam malo casu, aby som vsetko cital, ale, akekolvek kvasinky su dlhodobym problemom a musia sa liecit dlhodobo. Neznamena, ze ak naoko kvasinky pominu (myslim tie vonkajsie), je je po probleme. Ale to sa uz myslim mnohokrat spominalo. Je treba dlhodobejsie prijimat probiotika, protiplesnovu stravu a doplnky a kvalitne enzymy. Tak tolko.

joni_

ano ten caj je dobry :) ja donho nedavam nic, pijem ho kazde rano a potom pekne mozem ist na WC a utisi sa trochu aj zaludok aj creva, lebo inak mam s tym problem kvoli tazkym liekom

[zruseny12]

bambussa,tak tebe asi nerobi dobre...to psyllium,ale je to tak,co jednemu pomoze,druhemu moze poskodit...
ja tiez teraz pijem caj, zensky s aloe vera...a citim sa po nom velmi dobre...

bambussa

ahojte, vravis joni ze dobry je ten caj? lebo chcem si zrovna kupit nejaky caj, tak nech je aj dobry aj zdravy :)
inak, mariaaa, uz som prestala brat to psyllium a upravilo sa to..

[zruseny12]

ahoj joni_....no to ti verim,ja sa mam stale ako zdravie dovoli/nechcem zakriknut.../pekny vecer...vsetkym...

joni_

ahojte, mne momentalne trochu pomaha caj od Herbexu "Horky zaludocny" vobec nie je chutovo zly a nie je len na zaludok, aj to pisu na krabicke, ze pomaha pri problemoch so zaludkom, crevami, pecenou, zlcnikom....
fuj, lebo tie lieky mi davaju zabrat...

ako sa inak mate?

bambussa

Inak, ty uzivas psyllium? ja som si ho minul ytyzden kupila, ked ho vsetci tak vychvaluju a odkedy ho beriem, tak mam zapchu, fakt.. a pritom vela pijem, ovela viac ako predtym. tak nechapem.