Syndrom drazdiveho creva

rono

a2 myslel som na teba a držím palce pisala si že sa podeliš o zažitok dufam že si ok ved dnes je 24.11 pozdravujem mariu a aj joni dlho nepíšem ale rad si prečítam

RNG

ananas obsahuje viac bromelainu, pokial je este nezrely.
Cvikla, surova) je tiez velmi bohata na enzymi. Zialbohu ma silne zemitu chut.
Ale odstavena spolu so stonkovym celerom a mrkvou sa da pit. Toto som uz viackrat spomenul, pripadne s pridanim vytazku z medovky.
Zdoraznujem, enzymi sa nicia zahriatim cez 55 stupnov, tj zavarana cvikla nie je zdroj enzymov, to iste plati na zavarany ananas alebo ananasovu stavu(dzus)

bambussa

mariaaa, dakujem. pozerala som sa inak aj ja nejake, ale este vaham ci kupit nejake doplnky, asi to najskor skusim tou stravou bohatou na enzymy. ananas lubim velmi :) takze to nebude problem.. az na to ze je sladky a ked sa mi stale opakuju kvasinky, tak neviem.

damian

Pripominam, ze mam enzymy na SK a kedykolvem ich moze dobrovolnicka poslat. Ester C a enzymy je jedine, co som na SK poslal.

damian

Bolesti v obl konecnika mozu byt kvoli mnohym veciam, hemoroidy, cysta, nador a pod. Pri cyste na vejecnikoch moze byt kolava bolest az v konecniku...

[zruseny12]

bambussa,vcera som pozerala do casopisov,ci nenajdem ako sa volaju ENZYMY z lekarne...a nasla som tam, par rad v casopise....tak som ti napisala o ananase...enzymy obsahuju aj vytazky z YUCCI...
Aj JABLCNY OCOT je velmi dobry na travenie a creva...dnes si ho idem urobit...
PSENICNE KLICKY maju ENZYMY....a su tiez velmi dobre...pekny den...

[zruseny12]

RNG...dakujem za radu....skusim to urobit...
drobna...ano ja mam problem,a niekedy mam aj taky problem,ze sa ani vystriet nemozem/chrbat,ked chcem vystriet,tak ma bolia creva/...neviem tazko sa to opisuje...a ako pises,nemozem ani sediet,ale to su uz hemoroidy mala som 2stupen...

drobna

chcem poprosit o vase skusenosti, ti z vas, co maju problemy s crevami, mali ste niekedy pocit bolesti pri sadani si? Zrejme ide o problem s konecnikom alebo hrubym crevom. Budem vdacna za odpoved.