Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Syndrom drazdiveho creva

a2

a bola si aj no kolone? asi ano. ako si to prezivala? mna to caka v stredu a moc sa toho bojim. niekedy rozmyslam, ze tam ani nepojdem a potom zasa, ze aspon budem mat istotu.

malypavuk

Zacalo to nejak nenapadne,postupne, hnacky zacali byt castejsie. Mavala som aj krce, hlavne rano bolo velmi zle. Kym som isla do prace, alebo skoly, bola som na wcku aj 3x.Potom som sa bala jest, aby sa to nevratilo.Vstavala som aj o hodinu a pol aby som vsetko "stihla", teraz vstanem,obleciem, namalujem a za menej ako pol hodinu bezim na bus a v pohode. A na wc idem az ked som doma, parada:) Niekomu to pride smiesne, ale posledne roky som o tom snivala.

malypavuk

Pomohlo mi to, ze som sa na to cele vykaslala. Nenormalne som sledovala jedalnicek, kupovala probitika, milion inych doplnkov, prestala som pit a jest cokolvek co by ma mohlo prehanat, chodila som po vysetreniach a nic. Minula som na to nenormalne prachy vsetko. Potom si povedala, ze to mam na haku, nemam na to nervy. Rano som vstala, a just som si dala kavu, aj jogurt, aj vsetko na co som mala chut a kedy. Chodila som do spolocnosti s myslienkou, ze keby nieco, tak snad vsade uz su zachody a hlavne som prestala zrat lieky, doplnky. Skoda bolo kolono aj gastroskopie, uvedomila som si, ze to bola psychika (co IBS je pychicke) a nemam problem. Pijem aj dve kavy denne, syrove cestoviny jem bez toho aby z mna hned vypadli. Stolicu mam pravidelnu a pri tom nespravila fakt nic, len som sa tym prestala zaoberat.

malypavuk

Ja som niekolko rokov trpela tymto problemom, a uz je to prec, chvalabohu. Teda, takmer pol roka nemam problem.Dufam, ze to vydrzi

a2

rono ahoj, olozilo sa mi to o dva dni.tak potom sa urcite podelim. akurat drzim tu kasovitu dietu. dufam, ze osupane jablka mozem? inak jogurty, polivka vyvar a krupicna kasa. a chcem si kupit nugetu, tu mozem tiez??? ach jaj ako sa bojim.