Syndrom drazdiveho creva

a2

rono, ano mas pravdu. je to tym,ze viem co ma caka i ked som aj pocula, ze je to v pohode a nie je to take hrozne. injekcia je nadstandar a platit budem 500,- co je dost, no ked to ma mat ucinok tak mi to neva. dostala som fakt obrovsky strach lebo si citam aj prispevky predtym a citala som aj temu zazitky z kolono a to mi stacilo. prosim ta este mi povedz, stale rozmyslam nad tym co pri tom tak moc boli. ci su to tie krce v bruchu alebo aj bolest v konecniku ked ti tam pchaju ten kolonoskop??

rono

a2 tvoj problem je v tom že už si si zistila od nas asi čo ta čaka keby si nevedela tak sa tak nebojiš ale to je normalne mne to robili v TT a ver mi ta inekcia stači a neboj ak budu vidiet ako sa trapiš tak to nebude problem daju ti ju neviem či sa to nedá priplatiť ako nadštandart spytaj sa

malypavuk

no, ta injekcia vraj moc nepomaha a za narkozu som neplatila nic. Mna by nikto neprinutil ist na kolono bez narkozy, to radsej aby mi creva vypadli.A lekar co vravi ze to nieje mozne ist s narkozou trepe hluposti. V dnesnej dobe? Ti vravim, chod za obvodackou, povedz jej, ze chces ist na kolono s narkozou a ona ked je aspon trosku v pohode ti vybavi. Lekari sa medzi sebou poznaju.

rono

a2 popros o inekciu alebo ked na teba pozru ako sa bojíš tak ti ju daju hned ved som ti to opisoval neboj je pravda je to nepríjemne vyšetrenie a je pravda že budeš na to spominať ako na prvé rande srandujem že ale bol som v takom stave vyjašenom ako ty drž sa ro--no

a2

aha, ano. tak preto. ale davaju injekciu za kt. sa plati. a vraj sa to da urobit, tak ze si nedas a keby to bolo moc bolestive alebo neprijemne, neviem, tak sa da pichnut aj pocas zakroku vraj. stale rozmyslam ci si ju dat. su tu rozne nazory na nu. niekto, ze fajn a niekomu to moc ani nepomohlo. co myslis ty? ak by som mala na to ist dalsi krat pojdem pod narkozu urcite. teraz uz to necham tak.i ked sa viac nez moc bojim.

malypavuk

s narkozou to nerobia v beznych gastro ambulanciach, lebo na to nemaju vybavenie, ale s narkozou to robia v nemocniciach ked ordinuju.Lebo v nemocniciach maju anesteziologov a nemaju s tym problem. Narkozu odmietaju akurat v pripade, ked je clovek velmi "velky", lebo sa tazko pri vysetreni otaca. Ja som z kosic, ale spytaj sa svojej obvodacky, bude ti vediet poradit

rono

a2 škoda už som myslel že maš potom no nič zajtra budem držat palce a malypavuk ma asi pravdu je to o tom strese samokontrole nervaky každodenné aj ja ked kašlem na to je to v pohode tak sa drž a ten zažitok s magnez.roztokom čo dnes by si mala vypiť bude fuuuuuuuuuuuha viem o čom to je hore hlavu drž sa