Syndrom drazdiveho creva

joni_

ahojte
a2 neboj, jasne ze ti vsetko povedia a ty to zvladnes, drz sa :)
nestiham to tu vsetko citat, teraz sem moc nechodim, mam dost problemy sama so sebou, takze len prajem krasny den a vela zdravia :)

a2

rono, tak elixir cistych criev som zvladla :)) nebolo to az take hrozne. tak uz sa idem psychicky pripravovat a vypit 3l vzacnej tekutiny. pekny prajem este.

a2

rono, ok :)) ja sa riadim hesla, radsej sa moc bat a vraj to potom nie je az take hrozne :)) volala som do nemocnice a ani tam to nerobia s narkozou. ked sa ma pytala ci ma ma objednat, tak som jej povedala ze som len sa bojim a chcela som v narkoze. no a reagovala pozitivne na zariadenie kam idem. a ze injekciu si mam dat az ked ma ppozru a budem dobre vycistena, inak by to bolo zbytocne vraj. tak ja pojdem za chvilku z roboty vypit super napoj x-prep. a budem cakat co bude dalej. a zajtra alebo po zajtra pisem. pa pa a este raz moc, moc dik za tvoju podporu.

rono

a2 neblbni nikam nevolaj prežiješ a je to, uplne stačí inekcia aj tak najhlavnejšie bude aby si dopadla ok ,neboj sa tak lebo ti ani inekcia nezaberie, prežiješ v poho a potom budeš pisat ako si zbytočne stresovala ale každy ma strach len ty stráááách stálo by to za to vidiet ta teraz a zajtra ked pojdeš dnu nie že ta tam budu musiet tahat spomen si na nas zatvor oči a zdriemni si /alebo to nepôjde ? / za cca 20 min frčíš preč a je to , usmievaj sa tych pacientov čo idú po tebe a lekarovi podakuj ved si dáma /ale si utahujem čo ? baran /

a2

rono, ty si fakt uzasny :)) ja teraz neviem ci sa mam tak hrozne bat alebo ani nemusim. rozmyslam, ze zavolam tam kde sa da dat narkoza, t.j. do nemocnice. moc mi pomahas. dik

rono

a2 takže vieš ten kolonoskop je taka hadička v ktorej je nainštavovane svetlo kanalik na privod vzduchu dalši na odber vzorky a hlavne kamera takže to maš cca ako palec na ruke /dufam že si sa pozrela na svoj no take tenke to určite nebude/ ale srandy bokom je to ohybne doktor si to prisposobuje len problem je v tom že to nije take ohybné takže v ohyboch to bude nepríjemné /bolestive/a ver mi nepozeraj na prachy ked budeš mať možnost tak si ju priplať alebo nie nech maš spomienky a môžeš machrovať ako ja klud tiež som mal "naložené" aj za troch