Syndrom drazdiveho creva

a2

rono, veru ja som to este ani neoslavila. ale som sa moc tesila a aj som podakovala :))
no a ty uzivas nejake lieky? porad mi. tiez mas drazdive crevo? ako sa ti to prejavuje? a ako dlho uz s tym bojujes?

lejn

malypavuk dakujem ti ako dlho si s tym ty bojoval, lebo ja mam niekedy fakt problem ieco spravit a potom iba zlyham pekny den

rono

a2,a je to hurááá čo tak dať si repete srandujem ja som mal zapal tak asi preto ma to bolelo ale hlave že si ok dufam že si podakovala a bol aj usmev patrí sa takže oslava by nezaškodila maš dôvod

malypavuk

lejn, tak posluchaj tetu psychologicku, nech sa z toho skoro dostanes. Ked nefunguju lieky, tak treba vyhladat lekara co taky problem odstrani z nasej hlavy, drzim palce aj tebe:)

lejn

malypavuk presne taky isty mam problem aj ja len v tom je rozdiel ze ti si si pomohol sam a dostal si sa z toho von mne zatial pomaha psychologicka je to na dobrej ceste. Tie vysetrenia aj u mna boli zbytocne vsetko bolo a je o psychike ale istota je istota. pekny vecer Vam prajem

malypavuk

tesim sa ze to dobre dopadlo:) ja mam nizky prah bolesti a som citlivka a strachoput, tak by som to neriskovala, ale ono je to asi aj dost individualne. Vraj to najviac boli, ked maju ludia v creve zapal, ked je crevo zdrave, tak to neboli az tak. A u nas v nemocnici predomnou aj za mnou co isli tak vsetko skoro s narkozou..asi to zavisi od toho, kde sa to robi,tazko povedat. Tak drzim palce a hlavne sa tym nezaoberaj, tes sa zo zivota a budes mat vsetko pod kontrolou:)

a2

hmm, je to tam 2x lebo mi to prvy krat vyhodilo chybu, tak som to pisala znova ako som si pamatala :)) nie aby ste si mysleli,ze som uz mimo od hladu :))

a2

rono ahoj, tak to mam uspesne za sebou. a neuveris, ale bez injekcie. nie ze by som hrala hrdinku, ale lekarka povedala, ze ak by to bolo moc hrozne pichne mi ju pocas zakroku. nastastie nebolo nutne :)) zatial mi nenasla nic este bude histologia a krv aj na celiakiu. diagnostikovala mi syndrom drazdiveho creva a dala mi duspatalin a keby nestacil prida psylium. velmi velmi ti este raz dakujem za tvoju podporu. velmi mi to pomohlo. naozaj. dodal si mi energiu :)) a aj joni_ dakujem.

malypavuk, mne aj v nemocnici povedali,ze narkozu davaju len v krajnych pripadoch, tak som tam dnes sla a zvladla som to aj bez oblbovaku. chvalabohu to mam za sebu, uspesne a ze mi nic vazne nie je.

a2

rono ahoj, tak to mam uspesne za sebou. neuveris, ale bez injekcie a v pohode. nie ze by som hrala hrdinku, ale lekarka mi povedala, ze ak by som to nezvladala pichne mi ju pocas zakroku. nastastie nebolo treba. a nastastie to ani nebude ta najhorsia spomienka v mojom zivote :)) a bala som sa velmi. a pravdepodobne mam tuto diagnozu, t.j. syndrom drazdiveho creva. nic mi nastastie nezistila, este bude histologia a krv aj na celiakiu. dala mi duspatalin. uzivas alebo si uzival aj ty nieco take? a vraj ked mi to nezaberie prida mi psylium. velmi pekne ti chcem podakovat za tvoju podporu, naozaj si mi moc pomohol. aj joni_. dakujem vam.