Syndrom drazdiveho creva

rono

a2 ,192 mám akurát nie? /nickmi- zase mám nad čím dumať / nabudúce vyriešime /možno / alebo som fakt taká brzda ahoj ja a ja

rono

a2, ozvem sa nemaj strach nepišem často iba ked mam čas a potrebu teraz mam dake problemiky zriedka som nazrel a odpisal ked budem mať potrebu ozvem sa ti neboj dlho nebudeš čakať na nma sa smola dosť často nalepí takže zase sa posťažujem ahoj a to nickmi som nepochopil ved vieš že som z inej planéty

a2

rono, no servus :) aj ja rada citam toto forum, sem tam sa aj zapojim aj pod roznymi nickmi. veru az tu som sa podozveda co vsetko ludi trapi z chorob. je to super vyrozpravat sa. aj mne to velmi pomohlo pred vysetrenim ked si mi ty a este par ludi dodal sily. o tom to ma byt. ja som tiez dost taka, ze vsetko vnutorne prezivam, hlavne strach a preto mam tiez asi take stavy ake mas aj ty. ale verim, ze sa vzchopime a bude to uz len lepsie a lepsie :) prajem ti pekny den a sem tam sa ozvi. ja sem chodim kazdy den.

rono

a2, veru na forum moc nereagujem iba ak ma niečo fakt zaujme ,naš problem /podobná choroba / a tie problemy čo čítam čo ludí trápi to je hustééé niekoho je mi uprimne luto ja som taká "baba" strachopud ale čo už ,niekedy ked mam depku uplne mi stačí vykecať sa pomaha to ,možno preto mam aj zdrav.problémy no a vianoce by som mal mať štedré tak ako ja sekám dobrotu nedokáže nik ale necham sa prekvapiť čo ma bude čakať

a2

rono, ano aj ja si myslim, ze vsetkemu je na vine stres. a mame to v hlavach a tym sa to stava aj psychickou zalezitostou. no ja som bola tiez velmi prekvapena ked som sa dostala na toto forum, ze kolko ludi ma podobne problemy a co je horsie aj ake ine. hmm.
no jeziskovi som este nepisala, budeme spolu so synom, tak mozno tam pripisem aj ja nieco :)) lebo som celkom tento rok posluchala :)) a co ty. mas rodinu? a ty si uz pisal?:)

rono

a2 u mna sa to prejavuje ked ma to drží mavam často stolicu a objaví sa v nej krv a bolesti nie silné skôr také palivé a štiplavé ale to nebude asi tvoj prípad vieš kolko ludí to má doktorka mi vravela že je to choroba sučastnosti a preto aj ja sa priklanam k nazoru že to bude zo stresu z tejto uponáhlanej doby , mame to v makoviciach /v hlavách / a odtial to musí preč niekto to zvladne sam niekomu treba pomôct napr. ako pisala lejna a ver nikto nemá patent na všetko a možno sa nam aj trochu ulaví ked sa takto vykecame a inač idu vianoce pisala si ježiškovi

a2

rono, a ako sa prejavuje ten chronicky zapal? mne nastastie povedala, ze zapal tam nemam. este uvidim co povedia vysledky z histologie a testy na celiakiu. ale to myslim, ze sa nepotrvdi.

rono

a2 ahoj ja mam chron. zapal hrubeho čreva trvá to už ale 4 roky raz je ok inokedy škoda pisat užíval som pentesu aj salofalk ale najlepšie mi je ked naberiem nič teda ked zabudnem ale je to asi suvisiace aj zo stresom v akej si pohode a tak aspon u mna ,doktorka hovorí zla životospráva stres problemy a je to čiže chlap nanič