Syndrom drazdiveho creva

rono

sssisssa maval som časy ked som sa bal spytat niečo v obchode to bolo čo? komunikácia hotova tragedia časom to prešlo

sssisssa

ospravedlnujem sa rono ked ja nejak nemozem sa prekonat je mi z toho vsetkeho trapne ze mi tak je, tolko veci chcem robit no nic nedokazem len preto lebo sa bojim ze mi pride zle a ze sa strapnim je to na zblaznenie

rono

sssisssa pokoj a2 tak nedopadne ako ja /a2-ona nie on/ zle som sa pripojil mam mordy tak stresujem a ako dopadneš ? tak ako budeš chcieť kašli na blbosti a prejde všetko ,,,ži,,,

a2

a2,u mna dobre ? to ma nepoznaš, smola a ja ako život a smrt ozvem sa ,to vieš ked to nejde tak to nejde a sssissse odkazujem kašli na všetko lebo dopadneš podobne ako ja to ta prejde samé,, ži podla svojho svedomia,,

RNG

tento som mal na mysli, od toho isteho megavyrobcu NBTY som to aj ja povodne dovazal, hoci pod jeho velkoobchodnou znackou, Good N Natural:
-odkaz odstránený-

a2

sssissa a nemozes mat syndrom drazdiveho creva? ja som bola tiez na kolono a nic mi nezistila este cakam na vysledky na celiakiu ale pravdepodobne mam syndrom drazdiveho creva. keby to bola celiakia bolievalo by brucho a ja nemam ten pocit, ze by sa potvrdila. no ked nahodou idem aj na nejake vysetrenie alebo ine, tak ma prezenie az kym sa mi nevyprazdnia uplne creva. to radsej ani nejem az ked zo mna opadne stres. skus to psylium a collostrum.

RNG myslis, ze by som si mala zaobstarat to SJW? a kde sa to da zohnat? cez net? a co taky sedatif PC?

rono, takze si v depkach. to ma mrzi. preco? mas zdravotne problemy ci nieco ine??? nemozes sa tomu tak poddavat, musis bojovat, aj ja som sa to naucila a zije sa mi tak ovela lepsie. neboj vsetko bude dobre :))

rono

a2,ahoj stale som na to neprišiel tak preto som sa neozval ale sledujem všetko momentalne mam maxidepku take mordy ledva žijem

RNG

myslis na SJW? To tu bolo prehadzovane na roznych termach stresu, depresie a roznych nervovych poruchach. Jedna sa o bylinu St John's Wort(lubovnik bodkovany) ktoreho vytazky maju schopnost zvysit hladiny serotoninu, norpinephrinu aj ciastocne dopalaminu v mozgu, cim sa clovek citi relaxovanejsi a spokojnejsi.
Prehrab sa cez temu depresia, tam to je niekde pochovane.
Nie kazdy vytazok je zialbohu ucinny, ja som na stastie natrafil na take, ktore pracovali, lebo vytazili nielen aktivnu latku hypericin ale aj mozno dolezitejsiu, hyperformin, ba mozno aj ine, ktore tato bylina obsahuje.
Boli to vyrobky megavyrobcu NBTY, ktore som aj dovazal pod jeho maloobchodnymi znackami ako Puritans Pride a Good'N Natural.