Syndrom drazdiveho creva

rono

a2,a čo pozerali ? mne moc okuliare neva ale bez nich asi lepšie ale aj tak by to nepomohlo treba výmena hlavy aspon u mna a ináč baby v okuliaroch sú sexy

damian

Vyrok, mas pravdu. Este treba pripomenut, ze faktom je, ze po vojne, v case nedostatku potravin, boli ludia najzdravsi - statisticky potvrdene. MOzno trpeli na infekcne ochorenia z nedostatocnej hygieny a teplej vody, ale mali omnoho menej chorob metabolickeho charakteru.

damian

okrem vysokych davok vit C potrebujete enzymy. To su 2 minimalne veci, co treba. Samozrejme, dobre je kompletne vycistit cele potrubie a dodat aj ine vitaminy, mineraly a antioxidanty. + VODA, VODA, VODA!!! a UZ ANI NEHOVORIM O UCINKU URIOTERAPIE. papa

damian

mam pre vas neocenitelny clanok, zial v AJ. Ak niekto potrebuje pomoct s tym, co sa tam pise, urobim suhrn, ak si najdem trochu casu.

doctoryourself.com

vyrok

paci sa mi tento vyrok
LEDZTE MENEJ-CIM VIAC TELO PRIJME POTRAVY,TYM VIAC SA OPOTREBOVAVA.KTO JE O TRETINU MENEJ,TEN ZIJE O TRETINU DLHSIE.

ASI NIECO NA TOM BUDE.

a2

rono, heeeeeeej :)) nestresuj :) v klude si to rozmysli. ja som sa nevedela stotoznit s okuliarmi. nosila som ich len na telku a soferovanie a v podniku ked som chcela vidiet aki krasavci tam sedia a ci nahodou na mna nejaky nepozera :))