Syndrom drazdiveho creva

rono

a2 no to vstupne vyšetrenie ok ale ta operacia vieš ja nie som nič moc v čočkách a nie ešte bez /pokus o žart/ale nie chcel by som isť ale neviem niekedy chcem a potom ma to prejde a neviem ako by som vyzeral a čo ako ide život

a2

rono, ahoj :) konecne. ano ides na vstupne vysetrenie, kt. stoji 1000,- ja som bola v oftum aupart tower. jedno oko stoji 15000,-.ja som nasla tusim aj na Mickievicovej. daj si do googlu laserova operacia a vyhodi ti stranky. ono je to cenovo priblizne rovnake vsade. aj niekde v Slavicom udoli to vraj robia. neviem co tam je. ja som volila aupark nakolko to mam najblizsie aj koli kontrolam.

rono

a2,ahoj chcel som vedieť aké vyšetrenia treba pred operaciou koľko tostojí mam info. od 10 do 18 tisic ako kde a tebe to robibli v ba a kde sa ešte operuje a inač ako sa maš a tie moje mordy škoda slov

a2

rono, ahoj :)) a z coho mas tie mordy??? koli problemom? kasli na ne. viem lahko sa to hovori, ved to poznam. a co by ta zaujimalo ohladne tej operacie? ano boli to, ale az den po operacii, da sa to vsak vydrzat. :) lebo ine ti vlastne ani nezostava :).pomalicky sa to lepsi. dnes idem po mesiaci na KO.ozvi sa.

sssissa, ty ako sa mas??

rono

a2 ,ahoj mam stale kopu prace a dlho som tu nebol zaujíma ma ta tvoja operacia že vraj to bolí a dík že si si na mna spomenula inač zase sa katujem mordy ma ničia ja patrím asi do b.......a tam asi budem ok

sssisssa

jee diky uz som myslela ze ste ma z toho vynechali ale mohli by sme to aj tu pisat myslim ze by to nevadilo ved nik iny tu ani uz nechodi...

maly_pavuk

jasne, mozme pisat aj mailom,aspon nebudeme zamorovat forum zazvorovym cajom:)) dala som si sem e mail, tak mi nan napis, budem sa tesit:)